Presne tak ako je to na ukrajine, kde syn viceprezidenta USA Joea Bidena, ktorý sa volá Hunter Biden podnika v plynarenstve...
Presne tak ako je to na ukrajine, kde syn viceprezidenta USA Joea Bidena, ktorý sa volá Hunter Biden podnika v plynarenstve...
Tak ako to tu nedavno niekto napisal, problem je, ze veritelisa krajine nepomahaju v skutocnosti ju nicia aby nedokazala svoje dlhy splacat a tu skrutku dalej a dalej pritahuju aby to bolo cim dalej tym horsie a potom ked je zle, tak urobia "plan reforiem", sice znova nieco pozicaju ale ukradnu krajine znova nieco a nastavia podmienky tak, aby viedli k dalsiemu zadlzovaniu. A hranicou je potom to, ze Greci nemaju chut predat za babku zapadnym"demokratom" to co tvori zaklad ekonomiky statu. Zapad sa sprava ako nebankovka, ktora nastavi podmienky splacania uveru tak, ze nakoniec prides o dom. A este jeden podstatny fakt, aby si bol v obraze, ono to so zapadnymi statmi funguje tak, ze pozicky z MMF su kryte danami obcanov, takze ked sa nieco nesplati, tak to zaplatis ty zo svojich dani, ale majetok zadlzeneho statu rozkradaju oligarchovia.
Ty syn moj niekde nieco pochytis a uz tliachas ako keby to mala byt pravda. Len by si sa nemal zhadzovat pred ostatnymi.
No tak otvor oci ked nevies. Fastisticka ukrajinska chunta sa napriklad v ramci genociduy vlastneho obyvatelstva rozhodla neposielat ludiom dochodky. Ani o tom nevies? Ze ti nie je hanba clovece.
Niektori ludua su trapni, ini uz sa sa dostali za hranicu ubohosti.
No ako vidis, ked sa v Rusku niekto opici po americkom primitivizme, tak to vyvolava odpor, takze mie vsade je akceptivany. To len vyspele demokracie si myslia, ze ukazovat svoj vypaseny celulitidovy zadok je vrchol kultury.
Clanok som necital, pretoze odmietam citat zvratky ctk o tom co povedali ukrajinski klamari.
CO sa tyka automobiloveho priemyslu tak vyroba aut v milionoch kusov:
ROK / Cina / USA / Rusko
1995 / 1,43 / 11,99 / 0,99
2013 / 22,11 / 11,06 / 2,17
takze ak sa pozrieme na pocet obyvatelov a produkciu aut, tak USA ich produkuju v prepocte na pocet obyvatelov najviac, to je pravda, Rusko a Cina o polovicu menej, ale zatial co USA stagnuju na tomto cisle a dokonca poklesli pocas krizy az na 7 milionov, tak Rusko ako aj Cina aj pocas tohto obdobia rastli. A minimalne co sa tyka Ciny tak nie je dovod si mysliet, ze sa to bude vyvijat v buducnosti inak. Co sa tyka robenia si srandy z aut vyrabanych v Rusku, tak by bolo dobre sa pozriet na to, kto aktualne vlastni americke automobilky, lebo to by sme tak isto mohli povedat, ze uz ich automobilovy priemysel nie je americky... A nakoniec, pre porovnanie, v Europe sa v roku 2013 vyrobilo 16 mil. aut.
Europske krajiny nechcu nic, chcu to USA, to si tam akosi pozabudol spomenut.
Saudska Arabia bombarduje obyvatelstvo ineho statu a CTK tu zas produkuje svoje zvratky. Kde su sankcie USA, EU a vsetkeho "demokratickeho sveta" voci Saudskej Arabii?
No a co keby to bolo aj trochu inak. Ked uz Vahostav skrachoval, preco by sa jeho majitelmi nemali stat veritelia? Ved ked sa ohaname sprostostami o tom, ze firmu zachranujeme preto, ze ze by bola skoda, aby skoncilo nieco take velke, co zamestnava tolko ludi, tak ok, ale preco by nemali skoncit majitelia firmy, ktori ju priviedli do krachu? Alebo si niekto mysli, ze raz za cas okradne svojich subdodavatelov, a ide sa dalej? Lebo Fico niekoho uz len prinuti to zaplatit? Toto je uz nehorazna zlodejina, pan premier.
Aj tam odkial si ty, sa rozoznava civilna doprava a spionazne lietadlo, alebo vam je uz vsetko jedno, ked treba podporit svinstva USA?
Cize na co presne sa americania stazuju? Ze pri hre na vojacikov pustili do gati ako prvi? Ubohost.
Strasne sa mi paci ten argument, ze nemozno ist na tu vojensku prehliadku, pretoze to je ukazka zbrani Ruska. Od tych, co podporuju americke tanky ktore demonstruju invaziu do Ciech to znie naozaj uzasne...
V tom pripade si akurat tak pomyleny.
Odporúčame