No je pravda, ze keby ta slecna z fotky prisla sem a takto sa prehla, tak by sa s jej otehotnenim dalo nieco robit :-)
No je pravda, ze keby ta slecna z fotky prisla sem a takto sa prehla, tak by sa s jej otehotnenim dalo nieco robit :-)
To co stvara OLANO je len ukazkou toho, ze tito ludia nepatria do parlamentu a ze pripadna buduca pravicova koalicia by bola mimoriadne smutnou zalezitostou. Presne ako to uz bolo napisane, chcu aby mohli bolit aj 16-rocne deti, pretoze iba tie im skocia na tie slaboduche hura napady. A ten uzasny napad, ze by strany nemali byt financovane zo statneho rozpoctu by znamenal len jedno: Kazda strana by patrila mafianom, pretoze ti by strany financovali a nitko iny. Nikto, kto by chcel do politiky vstupit z presvedcenia a s cielom nieco zlepsit, by nemal sancu.
Protesty zvyšujú tlak na premiéra Tsiprasa, ktorého rozhodnutie pokračovať v boji s medzinárodnými veriteľmi už stráca medzi gréckymi voličmi na popularite. - a tomu by sme mali podla CTK verit? Cize co ziskava na popularite? Znizovanie dochdokov? Alebo rozkradacka greckeho majetku zapadnymi "veritelmi"?
No ved hej, ale ten uz z SDKU odisiel, spolu s tym dalsim, co rozdaval majetok statu na zapad...
Ja mam Peugeot, kabriolet, mam ho rad, a nemam problem zeby zral olej, mam najazdenych 185 000 km, ale tiez sa pise v manuali, ze ked zerie do 1,5 l na 1000 km, je to v poriadku.
A to sa ti kedy snivali tie vysledky priekumu kto koho podporuje?
Toto je len znoska kecov, a ucelovo nakopenych informacii. Za vsetko len jedno: podnapis: Nemecko ohlasuje grécky odchod prva veta: Najviac o možnosti gréckeho odchodu informujú nemecké médiá. Tak Nemecko, alebo nemecke media? Lebo kto je to nemecke media?
Nech si mimovladne organizacie napchaju migrantov do svojej ctenej prdele. Keby nelegalne neprekracovali hranice Europy nebolo by ich treba zachranovat.
Co tito tiezludia hovorili, ked sa po cesku promenadovala americka armada? Hnus.
Tak ma napadlo, ze aj arcibiskup je zvolensky :-) no a tak ako tu uz bolo mnohymi trefne povedane, teraz uz nech si to necha.
Predaj slovenskej zarucnej a rozvojovej banke - to aby ste rozumeli, tak zivnostnici by radi aby ste im to zaplatili vy zo svojho prostrednictvom svojich dani, prstoze ked pracovali pre Vahisrav tak ani len netusili s kym vlastne obchoduju...
Mozno by bolo vhodne, aby sa ti sudcovia stali spoluvinnikmi toho prepadnutia banky a isli do basy. Mozno by potom zacali rozmyslat nad svojimi cinmi.
Mozno by bolo vhodne pan Lajcak, aby Europa nasla v buducnosti hlavne svoje svedomie a v buducnosti nepachala vojnove zlociny ako napriklad ked sa zucastnila na bombardovani Libye a zvhrnuti jej vlady. Potom by mozno ani utecencni neprichadzali. A nech si pan Lajcak vyhodi z hlavy, aby sme prijimali utecencov na Slovensku pretoze si s nimi Taliansko nevie poradit. Ta banda talianov nech laskavo pohne rozumom a nech najde riesenie. Ak sa sem zacnu stahovat migranti z Nemecka a Talianska, je to len riesenim ich problemov na nas ukor a pan Lajcak sa ukaze ako obycajny zapredanec, ktory za judassky gros zapreda vlastnu krajinu. Ak sa toto stane, nech SMER zabudne na svoju volicsku zakladnu. A to uz nespominam Vahostav...
Vies, existuje take prislovie, ze ked kur ve naplujes do oci tak povie, ze prsi.
Vies syn moj, tebe spravodlivost a pravo nehovori nic. Je mi luto, ze existuju ludia ako si ty.
Nie presne tak ako to povedal, pred rokom 1989 bola spravodlivost a to co sa deje v sucasnosti, ked sa stat stal eldoradom podvodnikov a zlodejov, to pred tym nebolo.
Tomu sa hovori kradez. Ale to je anglicanom blizke, ved su to najblizsi spojenci zlocincov z USA.
Odporúčame