Existuje este vacsie pokrytectvo ake dokaze predvadzat tato existencia? Najskor si podava ruky s fasistami na ukrajine a potom ma tu drzost sa vyjadrovat k Slovenskemu statu?
Existuje este vacsie pokrytectvo ake dokaze predvadzat tato existencia? Najskor si podava ruky s fasistami na ukrajine a potom ma tu drzost sa vyjadrovat k Slovenskemu statu?
Takze ako dlho potrva kym, v Europe znova zavladne nemecky fasizmus? UZ nie je mozne obchodovat s kym chceme, len s tymi, co su "nasi"? Slecna Merkelova sa predsa uz vyjardila, ze nemoze ist na oslavy vitazstva v boji proti fasizmu, lebo by mohla urazit ukrajinskych hochstaplerov, ktorych povazuje za svojich kamaratov. No mozno mala na mysli banderovske hordy, ktroe vrazdia civilne obyvatelstvo. Nemecko s tym ma bohate skusenosti ze?
"Prezident Asociácie súkromných lekárov Ladislav Pásztor poukazuje na to, že objednávať všetkých pacientov na určitý čas je síce možné, ale za cenu toho, že ich vyšetria menej." No a doteraz, ked za to boli poplatky tak tento problem, ze sa vyuzitie casu stavalo menej efektivnym, tak tento problem nebol, tak? To nevadi lekarom si sami seru do huby? Ide o prachy o nic ineho...
To je co za sprostost "politicka vina"? Tito ludia sa proste nezmestia do koze, vsetci vykrikuju, ze za to moze Putin. Maju relevantne dokazy? Nech sa paci nech ich zverejnia, a maju povinnost ich poskytnut policii. Ked nemaju, tak nech sa nehnevaju ale neprichadza do uvahy aby niekoho osocovali len preto, ze mu chcu ublizit. Ak sa hystericky sprava rodina, to by som este dokazal pochopit, ze si vylievaju zlost a frustraciu, ale nech sa nehnevaju ale "spojenci otca" (to je co za vyraz?) by skutocne mali byt sudeni za to, ze verejne vyhlasuju bez akychkolvek dokazov, ze za vrazdu Nemcova moze Putin. Byt politickym oponentom je jedna vec a obvinovat niekoho bez dokazov z vrazdy je trochu ina vec. No a vyraz najprominentnejsi kritik Putina, to navodzuje dojem, ako keby bol extra popularny a mal slovo, ktore za nieco stoji. Ale ono je to skor tak ako keby sme hovorili o tom, ktory z politikov OKS je znamejsi.
Zapamatajme si spolu tento okamih, ked niekto bude vytahovat to, ake su pomery v Rusku :-)
Mimovladne organizacie to su tie sproste prizivnicke filcky, ktore za judassky gros pracuju proti zaujmom svojej krajiny, ze? Myslim, ze ich mame dost aj na Slovensku, takze pokial tito lezia na srdci nasim zapadnym tiezdemokratom, tak potom sa netreba ich tliachanicami vobec zaoberat. Uz je cas nenechat sa donekonecna vydierat a dirigovat skrachovanym zapadom.
No a za toto by mal orange dostat pokutu a vobec by nebolo do veci ak by bola zhruba na urovni 500 milionov EUR, len aby chlapci pochopili...
Toto povazujem za otvorene prihlasenie sa slecny merkelovej k fasuatickemu Nemecku.
Az budes platit na bezninke za benzin trendom, daj vediet.
To akym pravom ludia ako si ty trieskaju takto bezskrupulozne somariny?
To, ze ho pred piatimi rokmi vyznamenal, to je take dolezite v tejto suvislosti, ze to ide do nazvu clanku? Minule sa ubohe existencie v televizii stazovali, preco Ruska propaganda vyhrava. Tak presne preto, ze ludom lezie na nervy, ked z nich niekto robi idiotov, pretoze nevie vymysliet nic poriadneho.
Autora do istej miery ospravedlnuje to, ze je filozof. Avsak ani poznajuc tento fakt som clanok nedocital.
Cize tak dobacovali polske kur vy svoju politiku, ze narod sa ma pripravit, ze bude kvoli nim psychopatom zomierat? Tomu budu hovorit uspesna politika?
Tak uz len KDH niekedy niekomu pomohlo...
No ved samozrejme, on chce silou mocou do niektorej zapadnej krajiny aby ho vydala do USA, kde ho nasledne odsudia na dozivotie za to, ze si dovolil upozornist na fasisticke maniere svojej vlady. Bude to nejako tak, ze?
Aj Miklos, na to nezabudajme. On ma bohate skusenosti s tym, ako darovat strategicke podniky kamaratom zo zapadu... A ked im este pojde poradit Kanik s tym, ako prist o dochodky, tak im bude sveta zit...
Tento pan uz u mna skoncil, bez ohladu na to, co vsetko este postvara, prestal byt mojim prezidento a prestal som ho vnimat ako cloveka. Ale budem rad, ak do Moskvy nepojde. Jednak tam ludia jeho moralnych kvalit nepatria a okrem toho je potrebne, aby dostal priestor napln ukazat tomuto narodu, ze nikto nedokaze prekrocit svoj tien. DObry clovek vzdy bude dobrym a gauner bude vzdy len gaunerom.
Americki bratia im pomozu dodavkou zbrani a hned sa to zlepsi... A shark a zem nam potom porozpravaju, ake uzasne to bude...
No ja len zasadne nesuhlasim s jednou vecou: Ja stale setrim a nechodim po lyzovackach a pod. ked na to nemam a to presne preto, aby som si nemusel poziciavat a nemusel som mat hypoteku. Nevidim ziaden dovod na to, aby som platil svoje dane na to, aby niekto za moje dane postavil najomny byt s regulovanym najomnym aby
1. dal zarobit svojim smradom zo stavebnej mafie
2. dal ludom, ktori sa nijako o to nezasluzili byt
Ak chceme socializmus, budujme socializmus, ak chceme kapitalizmus, tak nevidim jediny dovod na to, aby som ja pracoval a aby niekto ukradol moje peniaze a darovaval ich niekomu inemu.
Odporúčame