V poslednom case sa tento clovek zacina vyharzat ludom za ich nazory. Toto je pravy predstavitel "americkej demokracie". Hnus.
V poslednom case sa tento clovek zacina vyharzat ludom za ich nazory. Toto je pravy predstavitel "americkej demokracie". Hnus.
Ano naozaj mame spustu hlupakov vo svojom narode. Medzi inymi aj tych, ktori su natolko hlupi, ze su ochotni podporovat fasizmus...
Ano, je to presne tak ako povedal pan Kiska, keby sa do toho nezamieslai Rusi, uz davno mohlo byt vsetko vyriesene a teda ruske obyvatelstvo mohlo byt uz fasistickymi hordami vyhladene. A ked uz teda pan Kiska vie, ze su tam rusi zamiesani, tak ako je to s americanmi? Clanok hovori o 25 delegaciach z roznych statov a akosi sa podarilo vymenovat 8 statov z toho niektore sa otvorene hlasia k fasizmu, ako napriklad Lotyssko, ktore nema problem s oficialnym povolenim pochodov oslavujucich nacistov, niektori predstavitelia zastupovali Europu, pricom ich predkovia boli v SS no a potom Nemecko... Uzasna spolocnost, akurat vhodna pre pana Kisku...
No podla toho ako vyprasilo fasisticku zberbu tak zjavne ano.
No a teraz skus pohladat take video aj z ukrajiny. Podari sa ti?
Cim dalej tym ubohejsie somariny tu dristate ludia. Aby propaganda mala zmysel musi byt aspon trochu uveritelna. Ale na to treba mat nieco v hlave.
Ty uz zacinas byt nielen hanbou tohoto naroda, ale celehoé ludstva. Tebou mozu slusni ludia naozaj iba opovrhovat.
Som za, pochod vrahov bude celkom kvalitne pomenovanie.
Cize odpoved nebude, tak? Asi tazko sa zdovodnuje ako dokaze syn americkeho politika, ktory je zodpovedny za znicenie Ukrajiny tazit z jej rozkladu. Ale nic si z toho nerob, od ludi ako si ty naozaj nic neocakavam.
Ano frustracia je naizaj velka a vychadza z toho, ze este existuju stale tupci, ktori doteraz nepochopili koho si vlastne zvolili. Existencia takeho velkeho poctu hlupakov je naozaj frustrujuca.
No a teraz ocakavam od teba informaciu o synovi Joea Bidena, a jeho aktivitach na Ukrajine. Noze sa skus strapnit este viac ( ini by to uz nedokazali, ale ty si ina liga) a vysvetli nam ako to je s nim.
Pre tych ktori by dokazali aspon na chvilu uverit tej sra cke co si tu napisal, tak Porosenko bol este pred Majdanom 7 najbohatsi Ukrajinec, clen parlamentu a vlastnik velkeho poctu fabrik. Asi zbohatol poctivo, tak ako drviva vacsina nasich zbohatlikov, ze?
V tom case bol Porosenko len chudobny banik, ktory zil z ruky do ust, tak?
Podporovat ludi, ktori znicili svoju krajinu a priviedli ju ku krachu a k obcianskej vojne, v ktorej sa otvorene realizuju hordy neofasistov moze naozaj iba niekto s takou moralkou ako ma pan Kiska. Zato oslavit koniec druhej svetovej vojny, ked nas spod nemeckeho fasizmu oslobodili Rusi sa nechysta. Nevolil som ho a tento pan nie je mojim prezidentom. Dufam ze aj ti, ktori ho volili pochopia, aky velky bol ich omyl.
No a presne o to ide. Vysetrit zlocin je lahke ale nie ked su don zapleteni ludia, ktori maju v danom state moc. Ak by naozaj zostrelili to lietadlo separatisti, do tyzdna by sme o tom mali uhladne napisanu spravu. Ale pod take klamstvo sa zrejme nikto nepodpise, tak to radsej ide do stratena...
No ved sa aj tesis ako maly chlapec, striedavo z tych hluposti co tu vypisujes a z propagandy, ktorej si sam obetou...
Ty si uz pocul nieco o financnej krize v USA, ktora hrozila globalnym kolapsom ekonomiky celeho sveta? Hned potom nasledovala zas dlhova kriza v Europe, no a mame tu problem so starnutimobyvatelstva, tento je bohuzial neriesitelny, pretoze kapitalizmus nan nema v skutocnosti riesenie (aj ked ti kanik a jemu podobni bud dristat cosi ine). No a ked si k tomu uvedomis, ze mame neustale problem so zdravotnictvom, ktore nie je schopne riesit problemy chorych ludi a preto ich umeistnuje na cvakacie listiny, az kym sa ich problemy nevyriesia, tak mas pocit, ze ten kapitalizmus je na tom dobre?
Je celkom zaujimave, ze ked zlocinci hovoria o mieri, tak vzdy so zbranou v ruke. V tomto pripade je tu jeden problemik. Neschopnost zlocincov, ktorych s vybrali pre realizaciu svojej podvratnej cinnosti USA je taka velka, ze naozaj nedokazu nic, okrem vyhlaseni, ktore su uz smiesne aj stvorrocnym detom. Co vsak neznamena, ze by bola smiesna celkova situacia, pretoze snaha o rozputanie vojny je zo srtrany USA taka jednoznacna, ze je skutocne potrebne sa o mier v Europe obavat.
Odporúčame