Opozícia obviňuje Fica, že chce zobrať peniaze z II. piliera
II pilier je akurat o tom, ze sa nom nabalia firmy, ktore su nan napojene a navyse tento system je mozne velmi lahko zneuzivat a tunelovat. Navyse terminy ako sporitel, investor, ludia si nasetrili a podobne kraviny by mali dostat aj trochu iny vyznam. Pretoze by sme mohli kludne hovorit aj o prizivnikoch, ktori nechavaju dochodky pre svojcih rodicov platit inych, aby si oni mohli "nasetrit" (aby nakoniec zistili, ze su hlupaci, lebo naleteli... No ale je to take sladke 20 rokov sa pozet na zdrap papiera a hovorit si, ze to ciselko tam su "moje peniaze" mnohym hlupakom to k stastiu staci)