Porovnavat niekoho s nacistom je podla teba co? A preco? Pretoze ma niekto iny nazor ako ty? To ty mas problem akceptovat, ze vacsina ma iny nazor ako ty.
Porovnavat niekoho s nacistom je podla teba co? A preco? Pretoze ma niekto iny nazor ako ty? To ty mas problem akceptovat, ze vacsina ma iny nazor ako ty.
Plne suhlasim. A zucastnim sa referenda aj preto, aby tito ludia pochopili, kde su hranice.
"Ako je možné, že lži, na vyvrátenie ktorých často stačí iba prečítať si patričný dokument či štatistiku, majú taký úspech? No preto, lebo tu nejde o fakty, ale o emóciu." - No, tak sa pan Javurek pozrite na svoj clanok a najdite v nom jeden fakt. "Tvrdiť, že takéto referendum je najvyššou formou demokracie, je čosi, ako povedať, že vražda je najvyššou formou nesúhlasu." - Mate pocuit, ze toto vyjadrenie nema vzbudzovat falosne konotacie a hrat na city? Kvoli komentaroma kvoli ludom ktori sa takto obuli do tohto referenda, som sa rozhodol, ze nan pojdem a vyjadrim svoj nazor. Pretoze sa nebudem pozerat na to, ako zo mna niekto chce robit nesvojpravneho idiota, ktory podlieha emociam. No a co sa tyka liberalnej demokracie, tak podla jej vkusu by sme mali legalizovat nielen adpocie deti homosexualnymi parmi, ale aj drogy. Ako by sa vam pan Javurek pacilo vozit svoju dceru zdrogovanu z diskoteky kazdy piatok domov? Ale ja viem, kazdy nech si robi co chce, ked uz mame tu slobodu...
Rusko je velmocou a nikto okrem niektorych zlocincov z NATO si ziadny vojensky konflikt nezela.
Zas jeden uprimny pan z tretieho sektora, ktory chce svojej krajine len dobre.
Zaujimalo by ma, ako mozno za objektivneho povazovat niekoho, kto prevzal do svojho slovnika vyraz "protiteroristicka operacia". Myslim, ze je absolutne jasne, za koho tento pan kope. Ukrajinska vlada sa podla slov tohto pana nijako nepostarala o utecencov z Luhanska a Donecka, nechali ich napospas svojmu osudu - dovod? No podla clanku nebol cas... "Počas týchto problémov, ktoré sa dejú, Ukrajina nevedela zabezpečiť rozdávanie dôchodkov na východe." - nevedela zabezpecit? Nie nevedela NECHCELA. "Tam je totiž hlboko vrytá propaganda o ukrajinských fašistoch. Časť ich však bojuje na oboch stranách." No tak neviem, su tam, ci nie su tam, ci zlyhava prirucka, ci ako?
Myslim, ze si nepochopil co som tym chcel povedat. Doteraz kazde referendum (Az na jedno, co sa tak uzasne zazracne podarilo) vsetky referenda boli neplatne kvoli nizkej ucasti a tak nie je problem vyvolavat v obcanoch dojem, ze nema zmysel ziadne referendum organizovat, lebo ludia nepridu. A to sa vladnej moci hodi, lebo mozu robit hocake svinstva a vedia, ze obcania im do toho nemozu pomocou referenda kecat. A preto je potrebne kazde referendum zhovadit, zrelativizovat a odradit ludi, aby nan nesli. Bez ohladu na to, ci bude o rodine alebo o ihlicnatych stromoch a to som tym chcel povedat.
Zacinam mat pocit, ze mnozstvo a nevyberanost utokov suvisiacich s tymto referendom ani tak nebude suvisiet s jeho obsahom. Jeho nebezpecnost moze byt v tom, ze by mohlo byt platne a to sa podla mna politikom nehodi, aby narodu zachutilo robit referenda a rozhodovat.
Ked nie je co povedat, radsej mlc.
Toto sa uz preberalo a z toho nezaprsi. Neprezradzala nic o intervencii, prezradila nieco o pohybe vojsk. Aj keby isli len poobede na luku za kasarne si zaharasit, co nema nic spolocne s invaziou, aj tak zdvihla telefon a volala predstavitelom inej krajiny s cielom prezradit im informacie o pohybe vojsk.
No vola sa Davydovova, takze by to mohlo byt este aj zidovske priezvisko nie?
Uz ked som si precital nazov clanku, bolo mi jasne, ze su to splasky z CTK.
Merkelova nerozumie, pretoze nasi zapadni bratia si pod pojmom demokracia predstavuju to, ze dosadia do cudzej krajiny sprosteho gaunera, ktory im potom polovicu krajiny daruje.
Ked Stefanec "nema obavy" to znamena, ze to bude obrovske svinstvo, pretoze z tohto pana este nic dobreho nevypadlo.
No tak ze romovia nedisponuju uctom v banke ani trvalou adresou, pretoze tie baraky postavene nacierno na pozemku niekoho ineho sa nepocitaju.
Bohuzial, ci to niekto chce alebo nie, starnutie obyvatelstva nie je nevyriesitelny problem, akurat, ze riesenim je bud vysoke zdanovanie, alebo SOCIALIZMUS. To prve, ale vlastne povedie de facto k tomu druhemu. To ale nemozeme dopustit a tak budeme do poslednej chvile vymyslat ako zachranit sucasny system, ktory ale nebude fungovat.
Toto fiasko nasich polskych judasiv vsak moze dat, tak ako vravis, prilezitost na vznik novej firmy s najvacsou trhovou kapitalizaciou na svete, jej naxov moze byt GFP (Gaz Fasolowy Polski) a bude najvacsim producentom faxuloveho plynu na svete. Napokon polski predsravitelia uz ho siria vzdy ked otvoria usta...
No pokial sa dobre pamatas, tak pred tym, ako zacali americania nicit ukrajinu, tak ceny ropy boli vysoke, takze celkom nerozumiem tvojim myslienkovym pochodom, ale to ani ty. No a Rusko nechce okupovat Ukrajinu, pretoze to jednak nikdy nechcelo a jednak nechce dat zamienku psychopatom z NATO na rozputanie tretej svetovej vojny. Pretoze na rozdiel od antisocialnych psychopatov zo zapadu, ktori by sa radi pohrali na vojacikov a nedokazu domysliet nasledky svojich cinov, tak Rusko to dokaze.
Ty si dovolis o niekom povedat, ze zo seba robi sasa? Zo zaciatku si bol iba na smiech, teraz uz mi je ta uprimne luto, clovece.
Odporúčame