Zdania sa na Slovensku paláce?
Ja niesom ani nahodou prviciar. Ale povedz mi, v com bude spravodlivost tejto dane? Ze ten kto si dovolil setrit, alebo zobrat si hypoteku bude platit 500 EUR rocne a ten, kto nie je schopny setrit ani zarobit tak ten este bude ziadart o prispevok? Povem ti jedenpriklad. Mam znameho, ktory prenajimal byt, poctivo sa nahlasil a samozrejme platil dan. Jeho anjomnicka pracovala nacierno a poziadala ho o suhlas, pretoze si chcela poziadat o prispevok an byvanie. Ak by niekomu nebolo z toho este stale zle, tak nech si uvedomi, ze to su vlastne tie iste peniaze. Clvoeku, ktory zarobil peniaze a investoval ich do bytu budu zdanovane, aby clovek, ktory pracuje na cierno mohol prakticky TIE ISTE peniaze dostat ako prispevok na byvanie. Lebo preco?