Hej, už minule si niečo také písal o svojom otcovi. S tým nič nenarobíš, keď máš nutkanie urážať.
Hej, už minule si niečo také písal o svojom otcovi. S tým nič nenarobíš, keď máš nutkanie urážať.
S kým sa takto bavíš doma? Alebo tam si to nedovolíš? Nedovolil by si si to voči mne ani na ulici, som istý. Ja som pre teba len cudzí človek, ktorý sem píše svoje názory a nikomu nenadáva. Podľa toho reaguj.
Vasky a reálne podaná pravda? Vidíš, a mne pripadá, že psychicky nie je v poriadku. Takí bývajú nebezpeční. Sudca má asi podobný názor.
Smer / SNS/ LSNS / Harabin - aký je medzi nimi rozdiel?
Na disciplinárnom pojednávaní so sudcom Dohňanským predviedol také divadlo, až Dohňanský požiadal disciplinárny senát, aby Harabinovu záverečnú reč na jeho obhajobu ignoroval.
Čerpaj ďalej informácie z HS a zostaneš navždy neinformovaný.
Prokurátor Honza nikoho nesúdi ani neposiela gestapo. Súd odsudzuje a sudca dáva príkaz na domovú prehliadku.
No k tomu liberálny: Čiže prokurátor je liberál (to je asi niečo strašné, predpokladám), sudca je liberál, len vy ostatní ste lietadlá alebo fašisti, tak? Potom je to v poriadku.
Právom. A k jeho hurá kamarátovi, ktorý ho pred kamerami vášnivo bozkával:
Ak je Harabinovou volebnou stratégiou robiť zo seba vulgárneho primitíva, veľmi úspešne sa mu ju darí napĺňať. Robí to až tak presvedčivo, že sa zaňho hanbia už aj ľudia, ktorých považoval alebo považuje za spojencov.
Kiska, Fico, Pellegriny, Smerom platené statusy a videá Blahu, Danko, atď. Všetci politici robia reklamu sebe a svojim stranám.
Hranice prípustnosti sú o inom.
Vznikne nám vlastníctvo systému? Zvláštny výraz, ale aj tak - nič nám nevznikne, Slovensko bude musieť za mýto zaplatiť ešte raz. Odhaduje sa 400 miliónov €.
Zlodeji zo schránky sa nabaľujú, Počiatek, Vážny a jeho súputnici z vtedajšej vlády asi tiež.
Lotyšský súd potrestal štyrmi rokmi väzenia 29-ročného muža za podporu separatistov v Donbase. V ich radoch bojoval viac ako rok a verboval pre nich ďalších bojovníkov. (afp)
Prokurátor je muž na svojom mieste, aj keď sa ho fašisti snažia zosmiešňovať či zastrašiť. A ešte ten Blaha sa k nim pridal. Smutné.
Podal obžalobu na Mazureka, oba súdy jeho argumenty prijali, Mazureka odsúdili. Najvyšší súdmu dokonca zvýšil trest. Dúfam, že sa mu bude dariť aj v ďalších prípadoch.
A za to, že ho v 68 boľševici prenasledovali a zbavili občianstva, sa mu neskôr ospravedlnili, udelili vyznamenania. Dočkal sa aspoň tej rehabilitácie. A ty sa na to odvolávaš?
No, nie je novinkou, že komunizmus a fašizmus sú dve tváre tej istej mince. Ak ho komunisti prenasledovali, Solzenicin k nim nepatril. Skoda, že takí ako ty, to v budúcnosti vysvetlia svojim deťom tak, ako si to tu dnes predviedol. Je to hanba. Pre mňa si stratil dôstojnosť. Už nebudem na teba reagovať.
Nie za hoaxy, ale za kritiku Stalina. Môžeš sa hanbiť, a s tebou celé to vaše hnedé združenie v zelených tričkách.
Samozrejme, volič Kotlebu vie presne, kde Solzenicin, vyznamenaný Radom Vlasteneckej vojny a Radom červenej zástavy, v roku 1997 zvolený za riadneho člena Ruskej akadémie vied, fabuloval. To od takého ako ty sedí.
Nie si veľmi bystrý. Daj si tú svoju vetu do vyhľadávača a nájdeš ju v ZaV, HS, SV a ešte asi päť stránok pre primitívov.
Áno, píše to Rostas v ZaV, keďže ho cituješ. Na skutočné závery si počkám.
Až taký si vzdelaný? Solženicin a rozprávky....hm. Možno by ti neuškodilo si jednu z jeho "rozprávok" prečítať celú.
Prokurátor si robí svoju prácu.
Spoločnosť rozoštvávajú fašisti zo LSNS a Fico s Blahom.
To si si dal až takú námahu? No nič. Kto chce, nájde si komplet verziu vrátane novelizácie.
Ale tebe zjavne vyhovuje vedomie, že niečo, čo bolo prijaté v predvojnových rokoch platí v nezmenenej dodnes, v 21.storočí.
Odporúčame