Hm. A opakuješ túto hlúposť z akého dôvodu?
Proces od voľby kandidátov na sudcov ÚS SR až po vymenovanie niektorých z nich nepustí, takže všetkým rozumným ľuďom je jasné, ako to je.
Prezident dostane na stôl len tých kandidátov, ktorých schváli väčšina v parlamente. Bez podpory SMER-SNS-MOST by neprešiel ani jediný.
Výsledok - všetci noví sudcovia ústavného súdu sú zvolení touto koalíciou. A to ani radšej nepíšem o Lašákovej a Mamojkovi. To je snáď jasné.

