Nepoznám, ale vypočul som si Lipšica. Uznesenie nie je utajené. A keďže ho zverejnia, nemajú dôvod klamať a tvrdiť niečo iné.
Nepoznám, ale vypočul som si Lipšica. Uznesenie nie je utajené. A keďže ho zverejnia, nemajú dôvod klamať a tvrdiť niečo iné.
Je potrebné zvolať tlačovku a faktúry roztrhať. Je pred voľbami.
Skutočnosť sa preukazuje faktami. Nedokazuje sa neexistencia, ale existencia dôkazov. Z toho plynie, že nemáš dôkaz a veríš tomu, čo si niekde čítal alebo počul v médiách. Ja som zvyknutý čítať rozhodnutie súdu, ak ma zaujíma. To sú fakty. Nie tvoje príspevky. To je ten rozdiel.
Veď poslanec Fico potreboval na rokovanie o rozpočte viac času. To rokujú teraz s Trnkom a Jankovskou na záchode?
Smer-SD to so svojimi Počiatkami, Kočnermi, Trnkami, Jankovskými, atď zhodnotí 100-násobne.
Topiaci?
Pellegrini je asi pod vplyvom. Tá špina čo sa valí zo Smeru je strašná. Slušný človek by odtiaľ vypadol, a nie, že ide kandidovať z prvej pozície.
Ty si napísal, že súd rozhodol o jeho vine. Ja som presvedčený, že žiaden súd takto nerozhodol. Je na tebe, aby si podložil svoje tvrdenie. Možno si to zle pamätáš. Možno ohováraš. Neviem, veď to môžeš vysvetliť.
A ešte bol aj scientológom. Jednoduchší jednoducho veria, čo im Fico naservíruje.
Ktorý súd rozhodol o jeho vine? Napíš, ja o žiadnom rozsudku neviem.
Aký pozemok bol ukradnutý? Ten Francov, pretože si to napísal ty? Rozsudok súdu tvrdí niečo iné. Ináč, krádež by riešil trestný senát, pre tvoju informáciu.
Ty si niekedy v živote videl rozsudok daňového úradu? A určite ani žiaden súd nevydal rozsudok o tom, že by bol Kiska úžerník alebo daňový podvodník.
Zodpovedná zmena s rovnakými ľuďmi? Tomu predsa nikto normálny neuverí. Čo chcú meniť, sami seba, alebo už nebudú kradnúť, alebo? Nezmysel.
Trnka, Počiatek, Jankovská, Sklenka, Bodor a ďalší už mali byť dávno vo vyšetrovacej väzbe. Lenže akosi sa nedá, stále sú to smerácki -naši- ľudia.
Svedok výpoveď nemenil, len odpovedal na Lipšicove otázky. No a vyšetrovateľ NAKA celkom logicky usúdil, že sa nemohlo jednať o trestný čin.
Budeš mať možnosť si to prečítať vo zverejnenom uznesení.
Len som celkom nepochopil tvoju poznámku, podľa teba Lipšic s Naďom klamú? Nemajú dôvod na to, aby také niečo robili. Uznesenie nie je tajné a uvidíš sám.
frame, primitívna reakcia je skôr tá tvoja. Pretože Harabin na tlačovej konferencii naozaj vyzval novinára, aby sa postavil, lebo vraj hovorí so sudcom Najvyššieho súdu. Napriek tomu, že to nebola tlačová konferencia Najvyššieho súdu, ale akejsi politickej strany, v ktorej je Harabin nejakým nedopatrením členom. On je tak trochu pomýlený.
Ešte pred Vianocami by ho prezidentka na základe platného zákona odvolala. Radšej utiekol. Ale rečí mal ako koza bobkov. Vraj on sudcom zostane, lebo tak hovorí európsky dohovor. Hrdina je to. Pre tých jednoduchších alebo neinformovaných.
No, každopádne veľmi dobrá správa pre Slovensko, že sa súdnictvo zbavilo človeka, ktorý otvorene bojoval proti otvorenej justícii. Aký to paradox.
Súhlasím, inak by už vo vyšetrovačke sedeli Trnka, Tichý, Jankovská, ten sudca i advokát, Počiatek, Slota a ďalší.
Odporúčame