Odveká dilema, či a ako diskutovať s fašistami, má po diskusnej relácii Na telo medzi šéfom ĽSNS a predsedom SaS Richardom Sulíkom o čosi jasnejšiu odpoveď.
Stručná odpoveď by mohla znieť áno, treba ich usvedčiť z klamstiev a falošných sľubov, z totálnej neschopnosti dištancovať sa od vlastných extrémistických prejavov. Má to však jednu podmienku. Musí byť dobre pripravený moderátor aj partner v diskusii. A to sa v nedeľu v Markíze podarilo.
Andrej Bán, Keď je Kotleba v úzkych https://dennikn.sk/1663495/ked-je-kotleba-v-…


