Dôležité je, že tomu veríš. Nič iné nie je podstatné. Fakty môžeš pokojne ignorovať.
Dôležité je, že tomu veríš. Nič iné nie je podstatné. Fakty môžeš pokojne ignorovať.
To píšeš nesprávne, Harabin to v prezidentskej kampani hovoril správne - džendžer.
Agentúra AFP súčasne uviedla, že malajzijské ministerstvo zahraničných vecí vo svojom vyhlásení napísalo, že "oceňuje" správu tímu JIT, pracujúceho pod vedením Holandska. Ministerstvo vo svojom vyhlásení súčasne dodalo, že Malajzia je "odhodlaná zabezpečiť, aby proces (s obvinenými) bol transparentný, dôveryhodný a efektívny. Náš prístup bol vždy taký, že závery musia byť založené na dôkazoch, nie politicky motivované".
Premiér je ako odpojený vagón, asi ako u nás.
To máš asi z konšpiračných médií, dnes o tom bola reč. Nie 'nenegovala', iba jeden papaláš sa vyjadril.
ĽSNS nemá v tejto chvíli na tieto problémy konkrétne riešenia, na rozdiel od strany Vlasť," tvrdí Harabin.
Inými slovami, tzv. národné strany sú tu len pre čistokrvných Slovákov, nie pre občanov Slovenska. Je potrebný aj rodokmeň, alebo bude stačiť čestné prehlásenie? Hitler to riešil tiež.
Harabin to poprel a tvrdí, že niekto mohol zmanipulovať e-mail jeho strany. „Cez ESET ste sa dostali do mojich poznámok,“ hovoril novinárom.
Kotleba dnes predsa povedal, že so Smerom a SNS nepôjde.
Aha. Tak vraj ESET ukradol Harabinovi poznámky a poslal to médiám. To je dobrá komédia. Naozaj chcú vládnuť? Veď to by museli všetky PC a notebooky zahodiť a chodiť na rokovania vlády a do parlamentu s poznámkovými blokmi.
Podľa vyjadrení Kotlebu zverejnil Harabin výsledok rokovania ešte pred tlačovkou. Ako som si všimol, tak to bolo chápané ako podraz. Takže máme veselo v koalícii, demokratickej opozícii a pre istotu ešte aj v tejto novej opozícii.
Harabin si pletie referendum s memorandom a hovorí čosi o normálnosti. To bude asi nejaká recesia, nie?
Upokoj sa. Bezpečnostné pásy by určite zabránili niektorým zraneniam. Nič viac, nič menej. Pre nič za nič neplatí pri príležitostnej preprave zákaz prepravovať stojacich cestujúcich. Určite si si všimol a j to, že som písal aj o deformačných zónach.
Ako môžeš tak hlúpo reagovať, fakt nechápem. Povinnosť bezpečnostných pásov by samozrejme znemožnila státie ľudí v uličke. Napríklad v príležitostnej doprave platí zákaz prepravovania stojacich pasažierov.
Máš na mysli ruské sociálne siete s ruskými psychológmi?
Tlačová konferencia nezaradeného poslanca Marčeka na pôde NR SR: https://tv.nrsr.sk/archiv/tlacovakonferencia…
Zabudol si vtedy napísať blog?
Vladimir Konstantinov - to bude asi ten predseda parlamentu na anektovanom území, dosadený Moskvou.
Ja si chybu viem uznať, v tomto prípade sa však mýliš.
Prečo vraj k sedemnástemu novembru, keď práve v nedeľu je 17. novembra?
Len sa nesnažte nájsť vinníka za každú cenu. Príčinou je totiž aj absencia povinnosti bezpečnostných pásov a deformačných zón v autobusoch.
V konaní pred súdom. To je kľúčové spojenie, ktoré ti uniklo. Novinár nie je v konaní pred súdom - iba ak je obvinený alebo v pozícii svedka.
Odporúčame