To je v poriadku. Alebo vieš o niekom, kto v čase existencie ČSSR z nej oddelil nejaké územie? Pretože ja nie.
To je v poriadku. Alebo vieš o niekom, kto v čase existencie ČSSR z nej oddelil nejaké územie? Pretože ja nie.
Ak niektorí ľudia sledujú Rytmusa, potom sa nečudujme, kde je Slovensko.
Ďakujem za dôveru vo mne vloženú, ale nie som.
Nie. Prečítaj si ten link z Právnych listov, ktorý uviedol JFoo alebo si pozri trestný zákon.
Ani nemáš záujem o to, ako to dopadlo, že?
máj 2018: Inšpektori Organizácie pre zákaz chemických zbraní (OPCW) poverení vyšetrením útoku na sýrsku Dúmu budú exhumovať niektoré obete.
marec 2019: Pri vlaňajšom útoku v sýrskom meste Dúmá sa potvrdilo použitie chemických zbraní
A reakcie si zabudol?
Francúzsky veľvyslanec Philippe Lalliot hovoril o tom, že nehanebná komédia nie je prekvapujúca od sýrskej vlády, ktorá v uplynulých siedmich rokoch masakrovala vlastný ľud. Britský ambasádor Peter Wilson reagoval slovami: OPCW nie je divadlo. Zároveň poznamenal, že zneužitie organizácie zo strany Ruska je iba ďalším pokusom na podkopanie organizácie - osobitne práce jej misie skúmajúcej použitie chemických zbraní v Sýrii.
Tak sa predveď, tu máš tvoju ústavu: https://www.upn.gov.sk/data/pdf/ustava100-60…
Tak potom máš smutný život a emotikony v každom príspevku píšeš len preto, aby si ľudia mysleli, že sa usmievaš.
Hneď vedľa toho stánku s občerstvením, vľavo, asi 16 m.
Video z Russia Today, ktorá je nástrojom pre šírenie dezinformácii. Dobrý vtip. Ako vtedy, keď RT vysielala rekonštrukciu zostrelenia MH17 ukrajinskými stíhačkami, alebo telefonát údajnej vnučky v inom prípade. "Svedkovia". Chápem, ale ja som si vtedy pozeral video priamo z miesta a po zamorení.
Nerozumiem. Ty máš prístup k materiálom od členov vyšetrovacej komisie a ruský premiér, prezident, premiér Medvedev klamal.
Novinár predsa nemôže mariť spravodlivosť. To môže iba účastník konania.
Boli trestne stíhaní: Vyšetrovateľ zastavil trestné stíhanie pre článok Špičky Smeru-SD v kauze DPH. Reportérka bola autorkou materiálu spolu so Zuzanou Petkovou (ktorá je aj autorkou tohto textu). O výsledku sa redakcia dozvedela až teraz, po viac než roku, keďže polícia nemala povinnosť o svojom postupe aktívne informovať.
Napíš mu. Ja čítam spravodajské weby, nie bulvár.
Pretože mal informácie aj od vyšetrovateľov, ktorí už vtedy išli po talianskej stope, ako informoval Gašpar. Ten totiž informoval až niekoľko dní potom, čo si vyšetrovatelia určili smery vyšetrovania podľa možných motívov.
Dobre, to je pravda. Ale určite to nie je organizovaný zločin.
Ty si ukážkový prípad človeka, ktorý verí takýmto konšpiráciám.
26. novembra 2010 štátna duma Ruskej federácie vydala vyhlásenie „O Katynskej tragédii a jej obetiach.“, v ktorej priznáva vinu za masové popravy poľských občanov zločinom stalinskému režimu, pričom dodáva, že priamu zodpovednosť za popravy niesol sám Stalin a ďalší vyšší predstavitelia krajiny.[8] Niektoré dôkazy o zodpovednosti sovietskych orgánov zverejnil v roku 1990 Boris Jeľcin. Ako jeden z prvých predstaviteľov Ruska o Stalinovej zodpovednosti za masové vraždy hovoril verejne prezident Medvedev na jar 2010.
Vyšetrovanie vykonané generálnou prokuratúrou Sovietskeho zväzu v rokoch 1990-1991 a neskôr generálnou prokuratúrou Ruskej federácie v rokoch 1991-2004 potvrdilo zodpovednosť sovietskych orgánov za masakre. Vyšetrovanie potvrdilo smrť najmenej 1803 poľských občanov, avšak neklasifikovalo tento masaker ako vojnový zločin. Vyšetrovanie bolo uzavreté z dôvodu, že páchatelia masakru už bol mŕtvi, a pretože ruská vláda neklasifikovala mŕtvych ako obete stalinských represií a odmietla ich rehabilitáciu[7].
Koľko si mal rokov? Vtedy tu totiž bola totalita a ľubovoľné informácie dostupné neboli. Všetko riadil a kontroloval štát a štátna bezpečnosť. Maximálne si si mohol kúpiť v zahraničnej tlači detský časopis PIF alebo Burdu, či niekoľko časopisov typu 100 +1.
Presne tak. Ako vidíš, vlastník vydáva aj bulvár aj seriózne spravodajstvo.
Odporúčame