Zlodej patrí do basy, či už je to Američan alebo Rus.
Zlodej patrí do basy, či už je to Američan alebo Rus.
Do ústavy nie je nutné dávať nič, stačí stiahnuť z rokovania debilný návrh Smeru.
V dalších východoukrajinských oblastech sousedících s Ruskem narůstají obavy z terorismu, kterého by se prý mohli dopouštět vzbouřenci utíkající před postupem vládních sil v separatistické Doněcké a Luhanské oblasti
Ministr Valerij Heletej zdůraznil, že jednostranné příměří ze strany ukrajinských sil zapojených do "protiteroristické operace" už vyhlašováno nebude. "Prezident Porošenko to řekl jednoznačně. Jakékoli rozhovory budou nyní možné pouze tehdy, až povstalci definitivně složí zbraně,"
Tanky, obrnené transportéry a raketové systémy im asi spadli náhodou z ruskej oblohy.
Ja ti nemusím citovať článok Ústavy, pretože to vôbec nie je nutné. K interpretácii Ústavy je oprávnený jedine ústavný súd. Ten výklad v tomto smere vydal a tebe nezostáva nič iné, len to rešpektovať.
Ty si sa úplne zbláznil. Prezident samozrejme má právomoc nevymenovať. Niet vyššej autority, ktorá to môže povedať, než je Ústavný súd. Ani ty ňou nie si.
eurotik,
nie. Na Ústavný súd sa môžu obrátiť kandidáti, ktorí neboli menovaní. V Ústave to ošetrené nemusí byť exaktne, postačuje rozšírený výklad Ústavy, ktorý urobil Ústavný súd v prípade Čentéš v októbri 2010.
Ústavný súd povedal, že zvoleného kandidáta prezident vymenuje, alebo musí Národnej rade uviesť dôvody, pre ktoré to neurobí.
Proruskí fašisti berú bezohľadne civilné obyvateľstvo za svojich rukojemníkov. Ešteže armáda včas varuje obyvateľov, aby zabránila civilným stratám.
Zúfalá dôchodkyňa zo Žiliny: Gašparovičovej firma mi ničí život!
31.03.2009, 14:56 | Kšefty s nehnuteľnosťami! Už nejde len o sídlo v Limbachu kúpené pod cenu, ale aj o bytovku s nájomníkmi.
Zdá sa, že podnik Silvie Gašparovičovej (68) ničí ľuďom životy. Preklínajú deň, keď sa ich cesty prekrížili so spoločnosťami Želstav A-Z a Železničné staviteľstvo Bratislava, ktoré sú späté s menom prvej dámy...
V nedeľu napríklad v bleskovom sociologickom prieskume rádia Echo Moskvy poslucháči odpovedali úplne inak ako pred troma týždňami.
Vtedy podporovali vodcov separatistov ako národných hrdinov, teraz si myslia, že to sú zločinci, ktorí si zaslúžia od ukrajinských vojakov guľku do hlavy.
"V celej Doneckej oblasti začneme skutočnú partizánsku vojnu. Utopíme týchto úbožiakov v krvi," povedal Pavel Gubarev, tzv. ľudový gubernátor samozvanej Doneckej ľudovej republiky.
Toto je človek človek, ktorý s niekoľkými proruskými teroristami chystá partizánsku vojnu v miliónovom meste, z obyvateľov urobí nedobrovoľne rukojemníkov. Komu sa toto zdá normálne, tak patrí na psychiatriu.
Ale inak to tu vyzerá ako na psychiatrickej klinike, ste si to ho vedomí?
To by tak bolo, aby mal niekto svoje osobné dáta umiestnené na nejakom serveri mimo zaostalé Rusko. To by Putin a jeho mládež nemali pod palcom vôbec nikoho.
Odporúčame