Logika na úrovni červeného Che Guevaru.
Boli tam celé rodiny s deťmi, ty nešťastné dieťa.
tolle, ty si dosť jednoduchý, že? Veď to máme definované v zákonníku práce od začiatku jeho novely v samostatnej SR.
Iba úchylní ľudia rozoberajú intímne veci iných ľudí. Teba do toho nič, ako kto žije.
Ak pár hlupákov tvrdí, že sú chorí, tak potom tie ich ďalšie hlúpe poznámky svedčia o ich úrovni. Keby sme ich brali ako chorých, potom by už nemali mať rovnaké práva? Asi vám ľudské práva a ústava nič nehovoria.
Rodina nie je otec, mama a deti. Rodina je aj bratranec, sesternica, teta, ujo, vnúčence a podobne.
Dokonca v zákone je napísané, že rodinný príslušník je aj „iná osoba, ktorá so zamestnancom žije spoločne v domácnosti“.
Ani Rusko nikdy neuzná tie ich novoútvary. Keď chcú separatisti niečo separovať, môžu začať v domácnostiach so separovaným odpadom.
Prímerie je dohoda súperiacich strán, štátov, alebo jednotlivcov o vzájomnom neútočení. Kto tejto základnej premise nerozumie, nemám mať prístup na internet. Premiestňovanie, zásobovanie, ošetrovanie a iné neútočné aktivity sú povolené. Zbytočne nereagujte, väčšina píšucich patrí do pomocnej školy alebo do Ruska.
Prímerie je dohoda súperiacich strán, štátov, alebo jednotlivcov o vzájomnom neútočení. Kto tejto základnej premise nerozumie, nemám mať prístup na internet. Premiestňovanie, zásobovanie, ošetrovanie a iné neútočné aktivity sú povolené. Zbytočne nereagujte, väčšina píšucich patrí do pomocnej školy alebo do Ruska.
Právnikom je to jasné. Fico je bohužiaľ právnik na baterky. Prezident nemusí vymenovať ani jedného z navrhnutých kandidátov v zmysle nálezu Ústavného súdu. Čo si červení hlupáci vymysleli, to majú.
plytký cezar, ako kedysi. Ak by ťa to naozaj zaujímalo, už by si to dávno vedel.
Načo by mal mať prezident previerku? Pozrite na toho zlodeja, čo v tom úrade sedel 10 rokov. Nafta Gbely, Sklárne Poltár, Železničné staviteľstvo, Mečiarovská "privatizácia", protiústavné konanie v parlamente. Ešte má Ičo Blatník aj dom na ukradnutom pozemku.
Áááá, chlapec nerozumie. Podieľať sa neznamená pustiť do distribúcie producenta. Zakazujú to pravidlá EÚ. Nechaj si to nakresliť.
Gazprom (51 per cent), Wintershall Holding (BASF subsidiary) and E. ON Ruhrgas (15.5 per cent each), Gasunie and GDF Suez (9 per cent each).
Pravidlá EÚ totiž zakazujú, aby producenti zemného plynu zároveň kontrolovali prístup k distribúcii.
Bodka.
Ten minister je už ako Kazigraf Kažmír.
Hlavná analytička Sberbank Rosii Julia Cepliajeva, pôvodné odhady odlevu kapitálu z Ruska za celý tento rok boli mierne – na úrovni 25 až 30 miliárd dolárov.
Realita už za prvý štvrťrok takmer dvojnásobne prevýšila celoročný odhad. „Napriek tomu, že je ešte skoro hodnotiť vplyv sankcií voči Rusku a politického napätia (okolo Ukrajiny), celkový odlev kapitálu môže potenciálne mierne presiahnuť sto miliárd dolárov,“ tvrdí J. Cepliajeva.
Podľa nej to bude mať výrazný vplyv na spomalenie ruskej ekonomiky: „Ak odlev kapitálu 20 miliárd dolárov zodpovedá jednej desatine percenta HDP, viete si dosah veľmi rýchlo vypočítať. Vlani Rusko vykázalo ekonomický rast na úrovni 1,3 percenta a dúfali sme, že tento rok presiahne dve. Ale teraz, s týmto odlevom kapitálu, to bude určite pod jedným percentom, my odhadujeme číslo okolo nuly.“
Keď niekto odmieta prímerie, tak chce bojovať. Tak bojujte, tupci.
Odporúčame