Dovoľujem si upozorniť hlupákov, že ak by sa konalo skutočné referendum, komisie by mali zoznamy voličov a na hlasovaní by boli prítomní pozorovatelia. To je ako keby si v Komárne vyhlásili takzvané referendum a do urny nahádzali nejaké lístky s otázkami a odpoveďami. Rozmýšľajte a netrepte.


