Nepoučuj, chodím na pojednávania a právnici poisťovne vedia, o čom píšem. Poisťovňa vypláca gumám teraz v rozpore s platnou legislatívou. Len na základe rozsudkov NS. Lenže ten nemôže poisťovni nariadiť vyplácať mimo zákon. Poisťovňa to robí po dohode Muňka s Harabinom a ešte jednou exgumou.


