Môže sa stať, že NATO po 75 rokoch aj zanikne, varuje expert
NATO je vojenksym zoskupenim krajin kt ju zalozili ako spolok proti ex Warsaw pact, zanikom WP by automaticky malo zaniknut aj NATO predsa lebo primarnym cielom bola defenziva proti komunistickym krajinam a tie po rozpade tWP sa stalu sucastou free word. RF sa tiez chcelo stat cvlenom NATO ale pani zo zapadu o tom necheli pocut lebo predsa musime mat neakeho nepriatela ak chceme poberat peniaze a drancovat rozpocty narodnych vlad pre vojenske lobbies, ako inak mozeme justify huge spending? Cina je daleko, tak aj Iran, na terorisov z arabskych krajin nepotrebujem vynakladat 2% HDP predsa lebo tych porazit nie je problem tak trebalo najst novy business model predsa, napiseme do strategie nepriatela RF a mame o business postaranne, budeme sa priblizovat k hraniciam RF a v podstate ich kritizovat za to ze oni sa priblizuju k nam no a potom sme prekvapeny ze RF sa sprava ako sa sprava lebo samotny sef NATO a to US maju vo svojej security strategy napisane ze RF/CN/Iran/Korea a pod su ti zl