ze vraj ukraknsky expert. takto podme poporiadku, na kazdeho chlapa je chlap. to je ako je to s patriotom kt ma uz len 6% uspesnost proti ruskym balstickym raketam, na zaciatku vojny to cislo bolo ovel vacsie. smaozrejme za posledne roky vojny aj tu v teychto zbranovaych systomoch vidime progres na jednej ale aj druhej strane. mysleli sme si ze himars, turecke drony bude zazracna zbran a aj boli ale len do urciteho momentu, uz nie su, to iste aj anglicky stoorm shadows lol, uz je o nich ticho. to iste budu tomahawsk, samo ze mozu narobit neaku paseku ale obrat vo vojne nebude, co je zle je to ze vazeny UA expert ide porovnavat rok 2018-19 co sa stalo v Syrii ked v podstate zasahovala iba S-300 aj to vsade z rokom 2025 kde vyvj tyhto zbrnanovych systemov hlavne na ruskej strane. ruska POV neochrnaoval vtedy cely cely syrsky priestor ale iba cast a tam US ani nestrielali resp nebolo zmysel zasahovat lebo vsetky zbrnaove systemu syrksa armada stiahla.


