Valdisovi :
1. Klamete a skúste vaše tvrdenie že to robí každý kto nemá kanalizačnú prípojku - lebo zákon postihuje každého.
2. Rád by som vás videl vyťahovať žumpu všelijakým traktorom.
3. Vami uvádzaný spôsob likvidácie splaškov na lúkach je celkom legálny - skúste si tom niečo prečítať.
4. Nik nie je taký hlúpy aby vypúšťal splašky do potokov - lebo je to veľmi ľahko dohľadateľné, hned by ho udal prvý rybár
5. Zatiať nie osobitne urobená spašková a dažďová kanalizácia. Takže je to riešené ináč.


