Slovensko potrebuje tvrdý reset. Nejaký antivírus by mal vyčistit NWRAM, nech z politiky zmiznú najväčší gangstri a hlupáci, a potom vyhlásiť nové voľby bez predvolebnej kampane a opakovať ich dovtedy, kým sa do parlamnetu nedostanú 2 veľmi silné strany, ktoré si to rozdelia a malá opozícia. Inak bude na Slovensku vládnuť len chaos a hlúposť.


