Presne tak. Otázne je, či chceme čakať na ďalšie prejavy psychopatovičovizmu, alebo sa ho zbavíme.
Presne tak. Otázne je, či chceme čakať na ďalšie prejavy psychopatovičovizmu, alebo sa ho zbavíme.
On neklamal. Je to certifikovateľný psychopat. Jemu tie veci, ktoré rozpráva, dávajú naozaj zmysel. Dokonca verí, že robí správnu vec.
Keď sa pýtam aké má toto testovanie zmysel, neoliberálna Szorosz úderka mi tvrdí, že taký, aby sme sa mohli vrátiť do normálu. Aj v telke beží reklama s touto témou. "Chcem sa otestovať, lebo chcem bvidieť usmev ľudí a nie rúška"
Je to ukážkový príklad sociopata. Keby toto spravilo Fico, už by mimovládky organizovali masové demonštrácie.
Predpokladám, že po testovaní dostanú všetci chorí domáce väzenie a pre ostatných sa veci vrátia do normálu spred COVIDu. Žiadne rúška, žiadne odstupy, žiadne obmedzovanie pohybu či stretávania. Či?
Zákony sú prekážkou každého psychopata. Preto ich buď Igoruje alebo si vymyslí vlastné a čaká, že sa im každý podriadi.
Matovič vytvoril ohnisko nákazy v odberných centrácha a donútil už 2,5 milióna ľudí, aby sa tam dostavili. Kto sa nedostavil alebo to nestihol, ten od zajtra nepracuje a má domáce väzenie.
Dodnes nik nekonkretizoval, ako má toto testovanie zachrániť životy a zdravie ľudí. Vieme len to, že negatívny antigénový test znamená, že môžte pracovať a obmedzene sa pohybovať. Ak ste napriek negatívnemu testu nakazení, podľa Matelka je všetko v poriadku. Hlavné je, že ste ho poslúchli a preto vás nezavrie doma na 10 dní.
Čiže domáce väzenie nie je pre tých, čo sú chorí, ale pre tých, ktorí sa nestihli alebo sa odmietli zúčastniť Matelkovej psycho akcie "Stretni celé mesto - podeľ sa o COVID-19"
Chaloši, nebuďte takí a poďme všetci zachrániť Igora. #OtestujSaAZachráňMatovičovuKariéru
Nechaj tak, Igor. Už si sa tučným písmom zapísal do an álov histórie samostatného Slovenska. Tvoj príbeh vykúzli ešte veľa úsmevov a rehotu.
Už to nepotrvá dlho a Matovič a spol budú chodiť už len po kanáloch a aj tam len s otvoreným dáždnikom dopredu.
Nikto nikde nepovedal, ako celoplošné testovanie antigenovými testami "zachraňuje životy a zdravie ľudí". Len nejaký tragéd z USA povedal, že sa tým identifikujú SUPERROZNÁŠAČI. Veľmi rýchlo sa k tomu vyjadrili skutoční odborníci a označili to za nezmysel. Takže tá otázka je stále nezodpovedaná. Ani matovič nepozná odpoveď, ale keď už rozhajdákal na ten cirkus toľko miliónov, už sa bojí ustúpiť.
Bandwagon Fallacy, mojko.
Matovičova víkendová vzdelávacia akcia s názvom Stretni sa so všetkými - spoznaj COVID-19
To je odpoveď pravého psychopata. Prečo? Lebo inak ťa zavrieme :D
A to klesá, lebo sa dali testovať???? Netháraj!
Vďaka za politickú vsuvku, ale tú bandu bláznov okolo Matoviča treba zase posadiť do opozičných lavíc. Tam sa ich mentalite darí a niekedy sú tam aj užitoční. Ale vládnuť takíto ľudia už nikdy nesmú.
Aspoň raz povedala niečo rozumné.
Znovu položím nezodpovedanú otázku:
Prečo je celoplošné testovanie také dôležité, keď už dnes sú výsledky doterajšieho testovania irelevantné?
Ako konkrétne toto testovanie chráni životy a zdravie ľudí?
A to sme si kedysi mysleli, že väčšieho vola, ako bol Slota, určite v politike už neuvidíme. Ale potom prišiel Matovič a jeho tardovaná družina. Je to ešte väčší bh bhec, než sme si pôvodne mysleli.
Čo tu robíš, Igor? Nemal si rozprávať medzi lídrami EU ako sa ti darí terorizovať Slovensko?
Dáva to zmysel. Klame, ohovára, nasilu je podľa neho dobrovoľne a korumpuje peniazmi.
Odporúčame