A to sme si kedysi mysleli, že väčšieho vola, ako bol Slota, určite v politike už neuvidíme. Ale potom prišiel Matovič a jeho tardovaná družina. Je to ešte väčší bh bhec, než sme si pôvodne mysleli.
A to sme si kedysi mysleli, že väčšieho vola, ako bol Slota, určite v politike už neuvidíme. Ale potom prišiel Matovič a jeho tardovaná družina. Je to ešte väčší bh bhec, než sme si pôvodne mysleli.
Čo tu robíš, Igor? Nemal si rozprávať medzi lídrami EU ako sa ti darí terorizovať Slovensko?
Dáva to zmysel. Klame, ohovára, nasilu je podľa neho dobrovoľne a korumpuje peniazmi.
Ďalšia otázka:
Mohol by konečne náš trnavák objasniť národu, ako konkrétne celoplošné testovanie chráni životy a zdravie všetkých?
Pár otázok:
Prečo sa neizolujú a nechránia len tí, ktorí sa boja?
Má vláda právo miešať sa do remesla darwinizmu - čiže prirodzenému výberu?
Prečo vládu zaujíma len ochrana starých a chorých na úkor nie tak starých a zdravých?
Pýtala sa vláda občanov v starobincoch a v nemocniciach, či sa chcú chrániť aj na smrteľnej posteli, že tak veselo bráni rodine v rozlúčke s umierajúcimi blízkymi osobami?
Aj keby tie testy boli 100 % spoľahlivé, tak celoplošné testovanie nemá význam. Nevieme koľko ľudí sa nakazilo vďaka testovaniu, koľko ľudí sa nakazilo v čase testovania mimo, koľko ľudí v počiatočnej fáze ochorenia sme nezachytili, koľko ľudí boli v procese rekonvalescencie a v čase testovania už neboli infekčný a dnes sú už zdravý...
Tie testy neznamenajú v boji proti COVID-19 absolútne nič.
Stačí ísť na stránku WHO a pozrieť si štatistiku. Za posledný týždeň nola v USA úmrtnosť na COVID 1,9 %
Nestabilný, pomstychtivý dhebil, aby to bolo presnejše. Inými slovami učebnicový príklad psychopata.
Medzi 2018 a 2019 umrelo na sezónnu chrípku v USA 50000 ľudí. To aj napriek vakcínam a fungujúcemu zdravotníctvu. Statistika bohužiaľ neuvádza celkový počet infikovaných, takže porovnanie úmrtnosti s COVIDom je nemožné.
Podla WHO bola smrtnosť na COVID v Európe p za posledný týždeň 0,87 % a v USA až 1.9 %. Treba tiež podotknúť, že ako v Európe, tak aj v USA populácia starne a zúri tam epidémia obezity, kardiovaskulárnych chorôb a rakoviny. Stojí ešte za zmienku aj to, že sa tým štatistikám nedá veriť, ako sa ukázalo napríklad vo Veľkej Británii, kde uvádzali COVID ako dôvod smrti aj keď to nebola pravda. Dá sa teda očakávať, že sa to isté deje aj v USA a iných vazalských krajinách NATO.
Trnavskému bláznovi sa pomaly uťahuje slučka okolo krku. Aj tým hňupom čo okolo neho skáču ako roztlieskavačky. Ako sa mohli títo nestabilní amatéri stať ministrami a jeden z nich dokonca premiérom a ďalší predsedom parlamentu?
Ten so superroznášačmi je najlepší. Také bludy šíri amerikán.
Ešte ste sa mali Zuzky opýtať, či jej nevadí že tender na testy vyhrala spoločnosť, ktorá ani nemala byť podľa zákona v tendri.
Nie, nemôžem. Nikto nemôže. Určité veci sú absolútne tabu. Potom zasiahne cenzúra, zákaz prispievať na pol roka a pokiaľ si dobre pamätám, tak aj polícia už sleduje fóra a stíha prispievateľov za názory. Ako kedysi vyhlásil Milouš Jakeš "Veď každý si môže povedať svoj názor, ale prečo to musi byt proti strane?!"
Neodporúčam ľuďom navštevovať lekára, kým toto šialenstvo nepomine. Nikdy neviete kde akého pracovníka kto stimuloval aby ste aj vy mali zistený COVID-19, možno aj s ťažkým priebehom a smrťou, na výstrahu ostatným.
Donucovacie prostriedky tejto vlády mi čosi pripomínajú. Bohužiaľ, cenzúra a kriminalizácia slobody vyjadrovania mi neumožňujú povedať nič konkrétnejšie.
Oni za to nemôžu. Diagnóza znie "woke Millenial".
Prosím, osviež mi pamäť. Muselo mi to nejako vyfučať, bo pozerám tie ich tlačovky a čítam správy len kvôli tomu a stále neviem ako to má pomôcť.
To nie je pravda. Antigénový test môže vyjsť aj ako falošne pozitívny. K tej presnosti, už aj blázon z Trnavy priznal, že presnosť vysledkov je maximálne 30%.
Okrem toho, časové rozpätie testovania je také dlhé, že už túto sobotu budú doterajšie výsledky irelevantné a nepoužiteľné. Toto testovanie je len ďalšia fáza bazerácie obyvateľov vládnou mocou. Ako keď nás začali vyzúvať a röntgenovať a okrádať na letiskách kvôli mohamedánskym teroristom.
Už vysvetlil aj ako konkrétne má toto testovanie pomôcť v boji proti COVIDu?
Odporúčame