Hurá Fico vládne 15 rokov
Zdravotnictvo
Infraštruktúra
Vlaky
Veda a výskum
Školstvo
Justícia
Všetko funguje vyborne. Z premianta EU sme sa dostali na chvost.
Hurá Fico vládne 15 rokov
Zdravotnictvo
Infraštruktúra
Vlaky
Veda a výskum
Školstvo
Justícia
Všetko funguje vyborne. Z premianta EU sme sa dostali na chvost.
je to uplne presne
neviem ktore auto je lepsie
ale urcite ako druhe auto do rodiny sa uz teraz oplati elektricke
amaterizmus diletanststvo neschopnosť hlúposť. To je dnešná koalícia
Poliaci zaviedli opatrenia už 7.3.
Náš genius z Budkoviec ešte ani tento týždeň nemal dezinfekčné koridory!!!
ale máme košele z kávy a polepy na utách. už tretie
a pasy ako omalovánky
a novú hymnu
a novéí stoličky , pričom jedna stála 1200€
nové autá pre budkovčana a prázdny oblek
doživotnú rentu
zvýšené platy
zvýšené dane
....
A presne takýto článok vyšiel začiatkom 20 storočia keď sa prechadzalomz koni na auta.
Vidieť že Trump je umelec jak Simkovicova.
Neschopnosť vlády sa opäť prejavila
Viem o tom od 6. Marca. A nič.
Žiadne prechodové dezinfekčné pasy. Maďari cez nás jazdili jedna radosť. Žiadne kontroly na hraniciach. Ale čo by ste chceli od šaša z Budkoviec?cesi poslali maďarské kamióny naspäť!!! A náš hrdina s novými polepmiaut a kavovymi unifromami je kde? Na formule? Na futbale?
vytetuj si kosak a kladivo na tvoju tupu hlavu
lebo len tupa hlava moze spjat EU s komunistickou diktaturou
tak to ano
a este aj v mikrobiologii. a to nepotrebujeme spickove laboratoria a timy vedcov. Nam staci ortoped kotlar a jeho detska sada "молодой пионер-врач"
vieš kolko eur dostávame z EU?
stačí ich len nerozkrádať. ale z čoho by žli ficiniovci baronky od Humenneho apod?
aby sme z nich mali kukuice. preto ich ockujeme
15 rokov Fica. A stredovek trvá.
Kde môžeme povedať že za 15 rokov sme premianti, alebo aspoň priemerní v Europe?
Elvíra by nemala piť čaj alebo bývať na vyšším poschodí ako prízemie
Demokracia na kremeľský spôsob znamená: prejav názor a skončíš v gulagu alebo vypadneš z okna. Alebo čaj s novičokom.
A aký je rozdiel medzi Budajom a Tarabom? Medvede útočia tak isto
Ale za Budaja tu nejazdili náboženskí fanatici na vrtuľníkoch a štvorkolkách v národných parkoch
Za Budaja tu nevozil niekto drevo na služobnom aute.
Za Budaja sa nezničilo národné bohatstvo.
Tak potom si kúp skúter. Alebo elektrobicykel. Zmestis sa do limitu.
Čo chceš od jedinca čo si da kosák a kladivo na našu vlajku.
Naozaj ? Odkial máš to číslo? Z prsta?
Elektroauta do mesta a na dochádzanie sú ideálne. Teraz prichádzajú lacné modely. Takze opäť stúpnu predaje.
Vývoj nezastavis.
A kde je huljak. Kufy. Taraby?
To tu už nikto nič negarantuje?
Sns je kolaicny parter bez ministerstva
Ten danko ma hrdost toho semaforu
Ziadne rakuske prostriedky.
Nic sa nedeje.
Este bY aj z krav mohli byt kukurice! Kotlar. Toto dovols?
TY by si mal nosit nahubok aj na rukach aby si nemohol pisat tie kraviny na klavesnici
Odporúčame