ale slobodne volby a demokracia neznamenaju hulvatske a populisticke spravanie sa tych co vyhrali volby. to je cesta do pekla
ale slobodne volby a demokracia neznamenaju hulvatske a populisticke spravanie sa tych co vyhrali volby. to je cesta do pekla
takže im odobrať deti? OK kolko ich asi je?kolko tisíc? kde ich dáme?
a potom už tie chatrče zmiznú?
Ako to povedal tým svojim hláskom? Nech si nikto nemyslí že v pondelok mi dajú zákon a ja ho v utorok podpíšem. Tak nejak?
Podpísal v ten deň. Ale ako šéf parlamentu si dával načas pri vypísaní prezidentských volieb.
Ficova onuca.
Ja som myslel že pekári pečú to o čo je záujem. Ale asi nová doba.
Moje deti odišli bývať preč z tejto republiky a moje vnúčatá sú očkované.
A moje deti vrátane nás aj proti kovidu.
A ja až štyri krát. A nie som kukurica.
Ten skrachovaný ortopéd je hanbou lekárskeho stavu. Aj spolu s tým druhým akože doktorom Liptákom
Pelegrini. Nás hrdinský prezident. So svojim názorom.
Opäť sklopil päty pred Ficovym rozkazom. Vykonal. A potom pohrozil pastickou Migalovi No No no.
Nuž a Migal ide potierat regionálne rozdiely. Ako? A ktorý región potrebuje najviac? Čo tam spravi?
vidím že tazvaný MUDr Kotlár zriadil na svojom urade post diskutérov
aspon vieme kam idú naš dane....
lebo blba môže obhajovať len blb
daj do googlu
hospodárenie za poslednych 15 rokov
a najlepšie su tie grafy kde su porovnania s ostatnými EU krajinami, kde sa nam vdaka ficovi podarilom prepracovat na posledne miesta
neviem čo je LGBTI ideológia. a LGBTI ludia ma nijak neohrozujú a nesiahajú na boju slobodu. a ani na tvoju
a citoval som Fica. vari Ficove výroky sú urážlivé?
škodlivé vakcíny. aha. ty musíš milovať aj Kotlára.
niečo mi ušlo?
Ukrajina okupuje od roku 2014 ruské územie?
velmi pekne to Migal povedal
ale uz sa zobudil a na sen zabudol. Koryto je koryto.
aj salitros ma uz silnejsi zazitok. znesu este nejake trestne zakony, kotlarov a ich milenky, huljakov, tarabov, estokov, machalov...
smerohlasak birmovany?
to, ze Pelegrini jen ukazkovy buzerant (citujem milovaneho Roberta Fica) ma vobec nezaujima. to ma neohrozuje. ohrozuje ma jeho vykon funkcie
a taktiez ma neohrizuje ziadna LGBTI a ani neviem co je to LGBTI ideologia. lebo ziadna neexistuje.
ty si akurat tak lekar ako ja kozmonaut
ak si studoval medicinu tak asi vies ako sa obhajuju tituly, vyskumy, prace,.....
a hovori ti nieco oponentura
alebo aj nie?
zalez do svojej moskovskej diery, kolaborant
a EU nechaj na nas.
alew hlavne ze vies ako tam ludia behaju s holymi zadkami
takze este raz, co je hnus na ludoch, ktori su inak orientovani?
nazvat tohto cloveka blbom by urazilo skutocnych blbov
kotlar je zumpa a divim sa lekarom ze sa voci nemu este neohradili
skus pozriet statny rozpocet
kto iný, ako blb spraví prvú návštevu na ambasáde nepriatelskej krajiny?
nemal byť náhodou na zvazoch, medzi športovcami ich organizáciami?
tak tam príď teraz a sprav nejaké foto
a hlavne- ked to bude porušenie zákona, tak volaj políciu
nič také sa tam nedialo
ako sa prezentujú?
robia pochod
Všetci môžu len oni nemôžu?
tebe niekto pretláča že máš byť homosexuál?
Odporúčame