myslíš jedného z toho ukážkového páru buzetrantov ako bol povedal premiér SR JUDr Robert Fico?
myslíš jedného z toho ukážkového páru buzetrantov ako bol povedal premiér SR JUDr Robert Fico?
a chlapci sa už nepogrcajú s Kotlára, Simkovičovej, Machalu, Kotlára, amnestiách....?
stačili funkcie a už morálka a slušnosť ide bokom?
Ale najprv kúpime zbytočne lietadla. Good deal!
A Maďari tu predsa investujú. Kupili už kopec budov v Košiciach. Stavaju Turule. Vešajú vlajky.
Nagyom jó
15 rokov vlády smeru. V dobe hospodárskeho rastu na celom svete. Všetky krajiny znižovali dlh. A aj keď minuli na pandemiu toľko ako my v prepočte na obyvateľa všetky sú na tom lepšie. Lebo investovali. Reformovali. Nemíňali.
Robko stal na pumpe a hilakal o drahom benzíne. Hilakal o drahých rozkorčuľovaní a ich pchani do huby. Robil trápne videá ako zatočí s reťazcami.
Kritika MIRRI Remisovej (oprávnená)
A výsledok?
Zvýšili si platy
Dal si rentu
Spravil ďalšiemu isterstvo
Potraviny drahe
Zvysena DPH
To je výsledok 15 rokov Fica a jeho podrztasky ktorá má naštartovať len Bobyho a Nahlika
Čo jez zvrátene na tom že je niekto iný? Tak sa narodil.
Na príde som nikdy nevidel nejaké hulakanie. Teda nie väčšie ako na tých púťach. A sme tam aj my heterosexuali. Aby sme ich podporili. Aby mali rovnake práva.
Bol som aj s manželkou na prajdoch v Bratislave. Niekoľkokrát. Nevidel som tam ani jeden holý zadok.
autá s ruským dizajnom
stoličky kde jedna stojí pomaly 2000€
limuzíny kde jedna stoji viac ako 150 000€
hasičské autá obstarané cez garážovú firmu
pasy ako omalovánky
košele za 20 milionov
zrušená elitná časť polície, ktorá sa nebála vyšetrovať politické špičky a ich priateľov
chaos hádky vo vládnutí kde nie je predseda NRSR už pol roka
to je náš budkovský genius., zväzáčik, ktorý v živote nikde nerobil, nemá vzdelanie a z topánok mu trčí slama
Na dve víťazne zápasy. Pán redaktor. Toto sú slovenské noviny. Nie noviny východoslovenského kraja.
Takze homosexuáli nemajú zdravý rozum?
Tak by bolo treba e zakázať aj fašiangy. Prezliekanie mužov za ženy. Hnus.
A čo tak púte? Klananie sa osobe na kríži? Chodenie pokolenačky na verejnosti. Vyhlasovanie vstanie zmrvych za fakt a ohlupovat tým deti.
Zakážeme každý iný názor? Komu ešte zakážeme sa zhromažďovať? Aké vlajky zakážeme?
8 nevinných? To fakt? A to bol kto?
Auta si prever. Pre Petulka a pre seba. 3 kusy
Hasičské auta kúpila štandardná firma?
Stoličky sú ok? Keď už dobrá stolička stojí 300€
A ak sa nemýlim tak nové polepí za Harmana mali štandardne policajné farby. Reflexné. Ako väčšina v Europe. Ale ten sedlak tam dal pásik jak majú rusaci.
A o chaose hovoril fico za poslednej vlasy
Ja len opakujem jeho slova.
A k elitným vyšetrovateľom. Koľko ľudí bolo právoplatne odsúdených aj po odvolaniach? Ale sutajove amnestie pomohli ďalším obvineným
Takze ja neklamem. Ty kryjes spianvcov.
Politika na všetky štyri strany
Fico vybavil fabriku
Tak ešte počkáme čo Brazília.
autá s ruským dizajnom
stoličky kde jedna stojí pomaly 2000€
limuzíny kde jedna stoji viac ako 150 000€
hasičské autá obstarané cez garážovú firmu
pasy ako omalovánky
košele za 20 milionov
zrušená elitná časť polície, ktorá sa nebála vyšetrovať politické špičky a ich priateľov
chaos hádky vo vládnutí kde nie je predseda NRSR už pol roka
to je náš budkovský genius. zväzáčik, ktorý v živote nikde nerobil, nemá vzdelanie a z topánok mu tzrčí slama
Blb sa predviedol v plnej paráde
Ale takto hra skoro každý. Kvalitne mužstvo si s tým musí poradiť.
Žilina nebetonuje. A aké mame skóre?
Pevne verím že ak si chorý tak zájdeš na fejsbuk. Tam ta vyliečia.
Ale malo to atmosféru ako správne derby. Derby nie vždy je o krase.
Samozrejme že sme mali vyhrať. Ale to už je o trénerovi a hráčoch. Zatiaľ všetky zápasy okrem RK ukazujú že Slovan nevie podat adekvátne výkony podmienkam hracom a trénerovi.
Konečne derby ako malo byť.
Aha. Takze smeraci nemusia dodržiavať Ustavu, lebo Matovic spravil daňový podvod. Tri mesiace nezasada parlament. Lebo smeraci môžu. Klamu. Kradnú. Vyťahujú nás zo západného sveta. Sebe zvyšujú platy. Do úradov dávajú neschopných a arogantných pablbov. Vytvoria nové ministerstvo aby pablb mohol zamestnať svoju rodinu. Nezrušia ministerstvo ktoré zriadil psychopat pre neschopní pani. Aj keď kritizovali.
Zdravotnictvo. Školstvo. Infraštruktúra. Veda výskum. Investície. Vizie. Naco. Podstatne sú amnestie kamarátom.
Z premianta EU sme sa dostali na dno.
Ale smeraci sú s podrztaskom a budkovskym sedlakom milovaní.
Vás tu lati väčšinou fico za obhajovanie smerohlasu. Ale že mu to žerú dôchodkyne.
Chorá krajina.
Odporúčame