drístaš. drístaš a drístaš.jak dezolátny primitívny ficovolič
drístaš. drístaš a drístaš.jak dezolátny primitívny ficovolič
kto by k sebe pozýval človeka, ktorý berie peniaze ale sú pre neho nepriatelia? ohovára ich.. nadáva im.
Keby USA a EU nepodporovali Ukrajinu od začiatku, kde by boli teraz ruskí okupanti?
neviem čo zrušili, ale podstatné je či boli v súlade s platným zákonom
odpovedal som na tvoje drísty, kde klameš. tak ako klameš a nerozumieš tomu čo je liberalizmus
ale klamstvo je pracovná metoda fica a jeho ultras. ty predsa kričíš: Ja milujem Fica!
ta. a je nacase zakazat kazdeho kto si robi srandu
- z dochodcov
- z politikov smeru hlasu a sns
- z robotnickej triedy a rolnictva
- zo spriatelenych krajin a ich vodcov, teda Ruska a Putina,m Severnej Korei a Kima Ciny a Si Tina
- s tej súdružky ktorá kričala aby zverejnili že miluje Fica
- z občianskeho tribunálu
- z bombica
- za robenie si srandy zo Sutaja a Estoka treba dať rovno 20 rokov gulagu a strata občianstva
a dať to doi ustavy
ja som slobodny, teda liberalne zalozeny clovek
keby som ti mal vymenovat vsetky miesta ktore som navstivil, tak polovicu ani na mape nenajdes
apropos. V Cine som bol v roku 1999.
aha. takjže zrušenie NAKA ktora robila svoju pracu je v poriadku
amnestie kamaratoim su v poriadku
nizsie tresty pre vagabundov su v poriadku
Su tu sudy. a desiatky smerakov a ich priatelov su odsudeni. pravoplatne. aj Kovacik.
to je bolseviozmus?
novela trestneho zakona je znasilnenie prava smerakmi aby oslobodili svojich ludi. to je asi tak vsetko
ficopelesutaj nemaju viziu o krajine. neponukaju riesenia. nerobia refoirmy. ich cielom je pomsta a prospech. krajina ich nezaujima. a vyuzivaju sprostych a sprostejsich ktori vykrikuju: Ja milujem fica
ak si spojenci zvolia populistu tak to moze byt nebezpecne aj pre nas
zastavi sa putin? alebo bude posilneny a sustredi sa na pobaltske krajiny?
budes rad?
skus kontext
ale to asi nepochopis. alebo tu sutaj povedal co mas zverejnovat?
vy radi vytrhavate z kontextu a chytate sa hociakej kraviny typou 77 pohlavi a pod
ste uboziaci ako vas milovany vodca
to je tak, ked sa ozývajú priaznivci ficapelehsutaja a ministerky nekultury.
a potom vybehnu fasiangove masky a prezliekanie za stare baby, strasidla, ciganov.......
bravo studenti. sloboda nebude potlacana dezolatmi, ktri sa len vedia vyhrazat. fico je ich vzor a tak su urazky a hroizby legitimizovane
ktoru investiciu sem dotiahol Fico?
skus
ale VOLVO dohjednaval Sulik
Inobat dojednaval Sulik
uvidíme s čím starec vylezie
každopádne kto oslavuje na Slovensku jeho víťazsvo môže zostať prekvapený
Len spojenectvo USAa EU garantuje mier
Pozri supisku a pootom sa vyjadruj
a vies kolko priniesol postup Slovanu pre kazdy ligovy klub? skus guglit a bude sprekvapeny
vdaka Slovanu vacsina klubov pokryje svoje rozpocty
Danko akurat tak kradne nase peniaze
a cvyhadzuje ich kominom
a este si prenajal jednu z najdrahsich budov v Bratislave
Preco nespravil ministerstvo sportu v Revucej, alebo Ocovej?
na Slovensku?
to je ktorý?
odkedy sú spojenci nepriateľom?
liberalizmus nijak nemôže byť boľševizmus, lebo liberalizmus je sloboda
bolševizmus a nesloboda je v Rusku
nesloboda v Severnej Korei
to nie su naši partneri a spojenci
mám na mysli kolaborantov ktorí schvalujú vystúpenie toho človeka v premierskom kresle v ruskej propgandistickej *TV
toho čo nevie kde má spojencov a pochá sa do zadnice nepriatelovi a vrahovi
už vidím ako volič smerohlasu, nedajbože dankokuljakotarabukufu cestuje do Číny.
voliči týchto strán cestujú na koniec svojho chotára a možno ešte na nákupy do Polska na trhy.
Ruské špiny treba konečne eliminovať. Aj s kolaborantmi. Odrezať od civilizovaného sveta.
Odporúčame