A kto tie ceny zaplatí?
Oblbovanie pre tupých smerakov.
A kto tie ceny zaplatí?
Oblbovanie pre tupých smerakov.
Tak potom tu vypisuj a neverklikuj len sutajovske táraniny.
Tak podrztaska sa vyjadril že podporujeme Ukrajincov ktorí bojujú za naše spoločne záujmy. A teraz čo spravia smeraci? Kolaborant fico má iný názor.
z akého budgetu to išlo? na čo to išlo?
komu každému išli peniaze na projekty z ministerstva?
povedal realitu. expresívne. alerealitu
dnes vláda zastropovala cenu energii aby občania platili menej.
moj otázka: a kto doplatí tú trhovú cenu?
odpoved:
občania.
a takto tu fico prežiera peniaze občanov. len aby mohol byť pri moci a šíriť zlo a pomstu
Konečne.
nie je tam cintorín. je to len pamatník a ešte k tomu s bolševickými znakmi
taktiež by mali premenovať Námestie osloboditeľov
Držím palce Košičanom
a ty myslíš že ficovoliča zaujímajú čísla a argumenty? analýzy?
ich zaujíma iba to čo povie fico. a to musí byť pravda, lebo to povedal ON. Ich mylovaný fico
a ona sa ohana internym auditom, ktory nikto nevidel
preco prave Rosza?ziadne vyberove konanie? ziadna odborna komisia?
odkial mali rusi vyzbroj a techniku? pohonne hmoty? kde by boli rusi bez spojencov?
tieto kraviny co nas ucili na skole za bolsevika si nechaj pre obciansky tribunal a podobne truby
Jediný kto napadol spojencov je Rusko: Madarsko, CSSR
Jediny kto napadol susedne krajiny a obral ich o uzemie Rusko :Gruzinsko, Moldavsko, Ukrajina....
Jediny kto chce dobyt cudziu krajinu a zaviest tam svoj politicky system je Rusko: v Ukrajine
Rusko je risa zla
tak ako Fico je premier zla. a kolaborant
on ma hlavne miesto mozgu len zeleno bielo cervenu hmotu s kosakom a kladivom
a prečo by mal niekto normálny a príčetný vystupovať s piliera ktorý ti zarába peniaze?
to kto je schopný spraviť takú hlúposť a nechať peniaze štátu?
tieto hlúposti máš od koho? Dlag´hu? Blanára? alebo priamo od tej štetky čo spovedala fica v putinovej televízii?
Napoleona vyhnala zima.
Hitlera spojenci ktorí poskytli Rusom zbrane a muníciu. A jedlo. Keby bol Roosevelta a Churchill jak fico s Orbánom tak Hitler by došiel až po Vladivostok.
Si rusky šašek a psychopat jak súdruh Dlaha. Tak si ži v tej Putinovej gubernii. My sme západná civilizácia. Liberálna demokracia.
Ale to by si musel vedieť čo to znamená.
Idi i Putinom na khuj.
Ale vybojuje pre Ocovu možno národné folklórne divadlo. A postaví ho Huliak. Teda dostane zaplatené jak za divadlo a bide z toho drevené pódium
On to vykseftje za hlasovania.
Im nevysvetlíš. Jednak sú to jednoduchí smeraci a jednak sú to diskuteri sutajovci zo Sumracnej
S tým prasaťom okupantskym ruským si podáva ruku a robí fotografiu šťuka Blanar
Tieto špiny ruske chodí obdivovať baran Dlaha
S kremelskymi šípkami koketuje premiér.
Takto sme sa správali pred 2 svetovou vojnou. Jak kolaboranti a ľudácki vsivaci.
tak na rozdiel od tej sedláčky z kitsee som bežne prezentoval v angličtine pred desiatkami ľudí. a aj odpovedal na otázky. v svojom obore
pod nickom som tak ako ostatní, lebo nie som verejne činný.
moj n ázpr na Šimkovičovú a toho obmedzenca pomstychtivého vyjadrujem ako občan. je to neschopná osoba práve tak ako machala. a pomstychtivá a obmedzená.
ale ešte väčší su obmedzenci, ktorí ju obdivujú. lebop obdivovať neschopnosť môže len totálne vypatlaný jedinec
v očovej napríklad vuznikne Národný medvedí výbeh za 20 mil
v Budkovciach Národný wrestlingový ring za 20 mil
akurát sa divím prečo ten Danko upredostňuje Šamorín pred Revúcou
Odporúčame