myslím, že liberálne zmýšlajúci občania z celého Slovenska krútia hlôavami nad jednoduchosťou smeráckeho voliča. 14 rokov tu vládol Smer. teraz rok
Smer podporoval od začiatku vstup Ukrajiny do EU a NATO (prvá vláda Smeru a teraz to potvrdili podpisom v USA) - ale voličovi smeru tu klame ako nebude podporovať zbrane pre Ukrajinu
smer kritizoval drahé rohlíky, benzín, potraviny v reťazcoch - už sú lacné?
infrastruktura a zdravotnictvo na kolenach - ale smeracky volic uveri ze to je praca polrocnej Odorobvej vlady
doteraz spravili zakony len pre svojich podvodnikov a zlodejov aby neboli v base
pre smerackeho volica nic
3,2 miliona obyvatelov su pre nich nepriatel
liberalny volic je castovany takymi privlastkami ake nevymysleli ani komunisti (bavime sa o 27% v prieskume)
ale smerackemu volicovi stacoi ze fico je stelesnene zlo a pomsta
z toho nam je na vracanie. nam liberalnym volicom.


