ja mám pokoru a biem že by som to nezvládol. ja nie som hlúpy jak simkovicová ktorá si myslí, že ruiadi ministerstvo. a pritom sa len mstí
ako je to s tým kotloma sviňou?
ona po Bratislave už nikdy v živote nebude môcť chodiť peši. nie preto že by sa jej niečo vážne stalo, okrem posmešných poznámok.


