už si dnes oblízal obrázok vraha putina?pomodlil si sa pod ním?
už si dnes oblízal obrázok vraha putina?pomodlil si sa pod ním?
ano. tato vlada ešte nespravila noič dobré pre tuto krajinu
to sedí
tak skús vymenovať vedecké uspechy Slovenska
skús vymenovať technologie ktoré má slovensko
skús vymenovať adekvátne školy porovnateľné s US univerzitami
a čo tak vedecké objavy
ty hrdý slovjan
logo bude určite v trikolore, bude tam kríž a nejaký ornament
taký šimkovičove gýč s vkusom danka a tej partie okolo neho
ale najviac sa teším na omše, folklor, diskusie v štýle hňupa bombica
a možno vedecké okienko Kotlára a ešte nejakých konšpirátorov
vieš kde je DPOH? vieš ako vyzerá jeho foyer? vieš čo znázorňuje plagát? koľko hier si v DPOH videl?
martinka z kitsee kreslí logo
Huljak z machalom vymýšľajú dramaturgiu
Danko píše scenare k filmom na ktoré dostane peniaze z audiovizuálneho fondu
Michelko robí výberové konanie na hercov a moderátorov
konečne to bude poriadna televízia a rozhlas!
это Россия - пример Орбана Фицо и Данко
Орбан Путин Фицо - один ублюдок
сукин сын и убийца
inšpiruje sa stalinom. trpaslík kremelský
ale smeráci a orbán to aj tak nijek neodsúdia
a mám obavu že kapitán mu tíško závidí. ale teraz nemá čas, lebo kreslí logo novej RTVS a píše scénare k filmom
covid nebol
v kijeve nie je vojna
zem je plocha
ak lietaju niekdebomby alebo je vojna tak je to NATO a USA
toto je prauda
vas robert a andrej. pele je zbytocny za neho hovori vas robert
normalny clovek po tak strasnom utoku vstupi do seba. zamysli sa. ale fico sa len utvrduil ze musi pachat zlo vsetkym co ho nevolia a co ho kritizuju.
kazde volebne obdobie ma nejakeho nepriatela
teraz liberalizmus
z komunistu je katolik
ale on vie ze toto je len zasterka pre jeho tupych volicov. oni ani nevedia co liberalizmus znamena. teda oni si mylsia ze je to viac ako dve pohlavia a viac ako dva druhyzachodov. inak nic. neuvedomuju si ze je to sloboda.
co v clanku je antificovske?
a tie lode kam pošleš?
riešenie?
v otvorenej EU?
takže ked je jeden ukrajinec lump tak sú všetci?
a nevieš, zavreli už rakušasi hranice kvoli zlodejom slovákom?
a vidíš aj ukrajinky predavačky, lekárky, ukrajincov šoferov, zahradníkov, murárov,...vidíš nové prevádzky ktoré si ukrajinci otvárajú?
kto by tie pozície robil keby ich tu nebolo?
V roku 1938 bolo Rakusko za CSR. Ekonomicky, hospodarsky, kulturne
Pozri kde je Slovensko teraz oproti Rakusku
Prejdi sa po rakuskom vidieku. a prejdi po slovenskom
nie nemýlim sa komunisti a títo súdruhovia katolíci spolu s plochozemcami doviedli tuto krajinu do žumpy.
a ked to takto pojde dalej tak viac a viac ludí odíde.a hádaj kto odchádza. nie nevzdelaní, nie chudobní. odídu vzdelaní a šikovní
tak si prečítaj ktoré krajiny sú v top 10 kde sa sťahujú europania.
kupodivu je tam aj Švedsko, aj Francuzsko...
SK je príjimateľ peňazí z EU. alebo nie?
a ked máme zaplatit za migranta v Grecku tak sme proti? nech si Greci postavia plot okolo osrovov a Peloponezu?
ziadne riešenie? to naozaj?
fico povedal?
a neviete či sudruhovia katolíci zo smeru, alebo kapitan sa už vyjadrili k bombardovaniu nemocnice?
alebo čakajú kým im kremel pošle noty?
Odporúčame