Vyzerá to tak, že najdalej bol na Zemplínskej šírave. Možno ešte Balaton s konzervami a plnou basou piva
Vyzerá to tak, že najdalej bol na Zemplínskej šírave. Možno ešte Balaton s konzervami a plnou basou piva
ak ti nevadí rušenie prokuratury a rtvs v zrychlenom konani tak nevieš čo je sloboda a demokracia
ak ti nevadí že amnestuje obvinených a dokonca obžalovaných smerákov, tak nevieš čo sú slobodné inštitúcie
ktorému normálnemu jedincovi vadili obvinenia a obžaloby Fašpara Bodora Kovačika ...? prečo nerozhodovali sudy?
Ozaj fico povedal, že on povie kto zavraždil Kuciaka. Toho Kuciaka ktorý tu odhalil smerácku a očnerovskú chobotnicu.
Už to povedal?
ja som dôchodca
akože žiadne opatrenia:
- amnestia v podobe zákona presadeného narýchlo
- rozpustenie časti prokuratúry a odstavenie prokurátorov od smeráckych kauz
- zastrašovanie a postavenie mimo služby uradnikov polície - vyšetrovateľov
- vypoved moderatorom formou zrušenia RTVS
- doživotná výplata pre Fica
ved to sú všetko opatrenia pre ľudí. Pre Ficovych ľudí. Oni si nezaslúpžia istoty?
Danko vam da to co potrebujete
fico sa bude chchtat ako sa msti slusnym ludom
pelegrini tu bude chodit ako Inanuska so zrkadielkom : Aj pekny som aj mudry som...
ale rusko vam pomoze. nebojte sa.
A vinníci sú:
- radičovej vláda
- progresívci a liberáli
- mimovládky
- USA
-Soros
- médiá (okrem bombica a infovojny - aj ked to sú žumpy a nie media)
- Bratislava
-LGBTQI ludia
zabudli sme na niečo?
Pre voličov fica:
ich idol tu vládol posledných 14 rokov mimo pandémie(ja viem že u nás nebola, ale na celom svete sa zastavil život na niekolko mesiacov - to Kotlár nijak nespochybní), mimo kríz, v dobe hospodárskeho rastu v celej Europe a na celom svete vrátane Slovenska)
Matovič bol psycho, ale fico je postychtivý klamár a manipulátor. a na Slovensku má koho manipulovať. zhruba1,4 miliona nerozmýšlajúcich ludí, ktorí milujú istoty, sluby a fica
Ktoremu?
Pelegrini vyhovel svojmu pánovi. To je tak všetko
Ak si si nevšimol tak narod nie je len 1.4 milióna obdivovateľov Fica
Fico pochopil ako sa da vládnuť tomuto narodu
Môže klamať. Môže zrušiť slobodu. Môže ničiť demokratické inštitúcie.
Svojim voličom ukáže nepriateľa a da im Podrztasku s jamkami za prezidenta. Esenesaci mu prinesú hlasy od tých najhlupejsich z 5 cenovej skupiny
A vládnuť bude dlhé roky. Chytrí ľudia už ušli. Vyženú úspešných a slušných( pre Fica potkany prasce prostitútky rožok v hrdle roztrhať jak žabu rez a rubaj do krve americká kuuua a špiónka ….)
A keďže v Europe víťazi pravica a je vytlačených veľa nekrytých peňazí tak čierny scenár sa naplní a Slovač bude spokojná. Skončí EU aj NATO, normálne demokratické krajiny ktoré chcu liberálnu si založia niečo iné. A my budeme kosť pre Orbana a Putina. A bude vám tu dobre
Im stačí že im Fico povie že bude dobre. Že oteplenie je výmysel progresivcov zbrane netreba lebo my robíme politiku na všetky styristrany starnutie nie je problém a zvýšime dôchodky na priemernú mzdu a digitalizácia je liberálna hlúposť.
Táto krajina skončí veľmi zle. Chytrí ľudia odišli do zahraničia. Dalších chytrých a úspešných vyháňajú gauneri a blazni ktorých si ti správni Slováci volia, lebo im sľubujú istoty a hlavne im povedi kto je nepriateľ. Im nevadí. 14 rokov vlády Fica. Problém je v Dzurindovej vláde. V tej vláde ktorá im zabezpečila vstup do EU a neuveriteľne investície. To hovorí za všetko.
A odkial to vieš keď televízie nepozeras?
tak to ma dostalo. Ako Prezidentka Čaputová niekoho urazila? čo konkrétne povedala? všimol si si, že ona nikdy nediferencovala medzi mojimi voličmi a tými ostatnými? tak daj príklad
a u Šimečku platí presne to isté. Ako pekným slovom niekoho urazil?
ale ked obhajuješ chrapúnsky slovník fica, tak neočakávam, že mi budeš vedieť odpovedať. ono sa to totiž nedá.
dokázal to svojou prácou
na komentoavnie kritikov mal reagovat inak. určite nikoho netešilo že sme vypadli. Borbely sa dokonca "ospravedlnil",
Ja sa nezastávam žiadneho politika, lebo politik má slúžiť. všetkým. nielen svojim voličom.
ale kedy Šimečka nazval niekoho prascami ktoré už kvičia lebo sa na nich varí voda, potkanmi? rezal a rúbal do krve po niekoho kotrbe? napchal niekomu rožok do huby? nazval niekoho špinavými prostitutkami?
v ktorom svojom statuse, videu, blogu takto Šimečka urážal a bol vulgárny voči oponentom?
takže do televízie môže ísťž taký Bombic prezntovať svoje názory?
alebo pozveme na diskusiu niekoho kto tvrdí že zem je plochá?
alebo niekoho kto tvrdí že 1+1 sú štyri?
alebo tam príde niekto kto buse vysvetlovať že chemoterapie sú hlúposť
nech si ludia spravia názor
tak? danko kotleba aj dlaha tam chodili achodia. kotkeba tam chodil odvedy odkedy ho ludia zvolili. kde je teda problém?
a ludia im tlieskajú
nevedia čo sa má teda zlepšiť, ale preceda povedal že tlieskať tak tlieskajú. lebo oni milujú fica
a nevidia, že je to len pomsta za to že potupne musel odísť po vražde Kuciaka.
a ludoia už zabudli prečo Kuciak umrel, aké podvody a svinstvá vyšli najavo
Kováčik, Baštrnák a desať dalších už právoplatne odsúdení
Bodor gašpar - tí sa z toho vyzujú a policajti to nejakzahrajú
a ludia im tlieskajú
okrádajú icjh a tlieskajú
berú im slobodu
a tlieskajú
a kto má rozhodnúť v demokracii či je niečo ústavné alebo nie?
ty?
v čom je to právna negramotnosť? skús vysvetliť.
ale urážať vieš. to ťa naučil váš šéfino, že?
a vieš že v "starej rade" boli ludia ktorí boli volení v rôznych obdobiach? vieš aká to bola výhoda? že sa tam dostali ludi arôznych názorov, naklonení rôznym stranám. hovorí sa tomu vyváženosť a tento druh volby ju zaručoval
zajtra nastúpi minister trebars z KDH a zvolítam 4 biskupov. budeš spokojný?
alebo dalšie vollby tam nastúpi progresívny minister a dá si tam 4 ludí ktorí budú všetci LGBTQI. Budeš spokojný?
ty tlieskaš svojim milovaným politikom zo smeru a sns a neuvedomuješ si, že zajtra tam môže byť niekto iné. Inštitúcie tu nie sú na jedno volebné obdobie. inštitúcie musia byť vždy demokratické. nech je pri moci hocikto. to je demokracia
ako môžeš tlieskať ludom čo rušia v zrýchlanom konaní televíziu, prokuratúru ? ved to nie je normálne. tlieskať niekomu kto mi berie slobodu, lebo ničí inštitúcie a prisdposobuje si ich pre seba. a toi je choré. to nie je demokracia. to si myslí len Danko
skús pochopiť futbal
prečítaj si čo hovoria odborníci z Anglicka celkovo na našich hráčov
pozri si počítačové analýzy
jeden futbalový expert z Anglicka dokonca presne vysvetlil v čom je Strelec užitočnejší ako Boženík (bez toho aby niekoho urážal- argumentoval)
a pochopíš prečo Strelec, alebo aj Kucka, alebo aj Škriniar sú dobre hodnotení
poprosím uviesť zdroj odkial máte tých 90%
ktorý názor opozície je uprednostnený pred názorom koalície a ako to tí redaktori robia. Môžte uviesť aj príklad
Ďakujem vopred za odpovede
takže oni nevysielajú čo chcú ludia na Slovensku? Ked zoberieme len čísla z prezidentských volieb. 1,4 mil Pele, 1,2 mil Korčok
čo vám z 1,4 mil konkrétne chýba vo vysielaní RTVS? skúste mi povedať ktorá relácia, aký typ programu.
a povedzte mi v čom je uprednostnených tých 1,2 miliona
Dakujem
Odporúčame