A čo sa má zmeniť v RTVS? Čo tam bolo nedemokratické?
A čo sa má zmeniť v RTVS? Čo tam bolo nedemokratické?
On ti len preložil to čo si napísal
Úradnícka vláda nemá žiadne veľké možnosti prijmat zákony. Ona len vládne na základe zákonov schválených.
A to že si tupejsi dokazuje že nerozumieš rozdielu medzi 15 rokmi Fica a 6 mesiacmi úradníckej vlády bez kompetencii.
Jasne. Vy feksbukovi vedci profesori doktori akademici viete kde je prauda. A máte už aj vrchného dementa kotlara
Blboš kotlar by potreboval na tie svoje nezmysly asistenta. Tak sa prihlás.
V osadach žijú normálni ľudia. Nikrotym z nich nebolo nadelené.
Kotlar im nesiaha ani po členky.
Je to arogantný primitiv ktorého platíme za to aby nás urážal.
Každý rozhodnúť sám? To fakt?
Posli ki jej meno
A skús si zistiť ako pracuju vedci. Čo je to oponentúra a obhajoba vo vedeckých prácach.
Určite budes sledovať zápas medzi CSKA a Pchjogjangom. A v jednej ruke vlajka krvavého režimu čo necháva skapinat vlastných ľudí od hladu a v druhej vlajka okupantov. A v zadnici vlajka s veľkým Z.
Úradnícka vláda pol roka úradovala. Aké vydala zákony? Povedz aspoň jeden. A skús si zistiť aké možnosti a kompetencie má úradnícka vláda
Ficova 15 rokov. S plnými kompetenciami.
Ale tupým ľuďom stačí manuál od Dlahu. Opakovať nezmysly
Čo s tým má Simecka?
PS ešte nebolo no raz vo vláde.
Prečítaj si článok ešte raz aby si pochopil
A peciraj si program PS aby si pochopil o akých zdrojoch energie hovorí
Ale tupým ľuďom stačí jedno: Fico môže kradnúť a ničiť krajinu 15 rokov. Na vine je PS.
konečne bude mať KHL úroveň
a možno aj ten tučný potkan si obuje brusle a bude na lade s tým krpatým potkanom
najhoršie ale je, že zrušia Havrana (ktorého aj tak smeráci nepozerali) a nejaký dámslky klub
a čo dalej?
makara a juančkárová im vadia. tak nech tam dajú tú kleopatru vincourekovú alebo tú tupú liviu
alebo nech tam diskutuje šutaj s eštokom
nejaká viroložka
aha
tak to má ten kotlár pravdu!
vám smerákom stačí tak málo. ja verím, že nechodíte k lekárom ale k šamanom. a zásadne neužívate vakcíny ani lieky, ale len bylinky.a vlastný moč.
Malo byť Pozdravujte, ale vidieť že nevoliči smeru ste pochopili
no v kotlarovom time môžu byť len ludia s nižším IQ ako má on. a on ho má okolo88
táto naondulovaná podržtaška smerácka si myslí, že ked jeho voliči žerú seno, tak ho žerieme všetci.
pajác smerácky
Koľko je eurokomisárov?
A v porovnani so slovenskom. Koľko je županov a starostov?
Čo zle ti spravil nejaký eurokomisár?
Ty si určite v kotlarovom tíme.
Pozastavuje tam Sorosa a Caputovu so Simeckom
Ja tentokrat nemôžem lebo včera má zasiahlo chemtrails.
Dajte to Kotlarovi. To je iná kapacita. Už nám oznámil že pandemia tu nebola
Teraz zisti kto nám tu sype na autá saharských piesok
Kotlar je dôkaz že kognitívne revolúcia u niektorých jedincov stále neprebehla.
Odporúčame