Všetky návrhy a zákony EU musia byt jednohlasne prijaté krajinami EU. Takze keď jeden premiér povie že nie tak nič schválené nebude
Ale to je pre ficoplochozemcov ťažká matematika rozumieť tomu že neexistuje nejaký Brusel. Je EU a to sme my
Všetky návrhy a zákony EU musia byt jednohlasne prijaté krajinami EU. Takze keď jeden premiér povie že nie tak nič schválené nebude
Ale to je pre ficoplochozemcov ťažká matematika rozumieť tomu že neexistuje nejaký Brusel. Je EU a to sme my
A že schválil balík pomocí pre Ukrajinu sa ti paci? A že schválil vlastne všetko čo EU EK EP navrhli? Ani jeden jediný zákon nevetoval
Ale to je cely on. Ramena doma a potom sklopí päty. Jeho voliči to majú radi.
Voliči smeru a plochozemcov si nič nepotrebujú uvedomovať
Sefino povedal že tak má byť a bude dobre tak to bude pravda.
Ty si určite enejaky sorosovec
apropos. za nás tie ciele v elektromobilite podpísal Fico.
mňa by zaujímalo v akom odvetví pracuješ a v akej funkcii
tak skus povedať kde by si začal. ktorými funkciami a na ktorom úrade
Určite sa dá ušetriť. Ale zabudni na čo i len 10%. Možno nejaká 1000ka
možno sa dajú obmedziť výdavky na autá. stanoviť limity. Len minister vyššie triedy. ostatní nižšie triedy (Kie Peigeot 208)
ale slovami šéfina: toto je skutočý oprd do stromovky
skutočné šetrenie spočíva v reformách zrušení dotácii pre všetkých, uvolnenie cien energii, zrušenie nemocníc kde nie sú lekári, poriadok v železniciach.....ale to by bolelo hlôavne voličov smeru 1 a 2 a plochozemcov
Možno keby poriadne fungovala v tejto krajine digitalizácia. ale po Rašim a Remišovej
JM Jarre, Rod Stewart AC DC - skutočné skovosty hudobnej scény sa ocitli/ocitnú v Bratislave v roku 2024!
Skutočná Pani Herečka a Umelkyňa. Má svoje charakteristické vystupovanie, noblesu a neuveriteľný talent, ktorý zveľadila a vytvorila neuveriteľné množstvo postáv v SND, ale i iných divadlách, filme a televízii.
Vážim si ju aj pre jej občiansky postoj
Bolo radosťou žiť v dobe takých umelcov a umelkýň ako je Zdena Studénková
Som rad že si spokojný so stavom nemocníc školstva infraštruktúry vedy ….13 rokov tu vládol smer v dobe hospodárskeho rastu v celej EU. Vďaka ich “reformám” nemáme ani železnice ani diaľnice ani lekárov ubohe školstvo. Ale máte vlaky zadarmo. To vám smerakom stačí. Jaj. Ešte jedno. Túžite po totalite a ruskej bagandži
Smeraci 1 a 2 a plochozemci ale aj psychosi okolo mesiáša z TT vedia len podplácať svojich jednoduchých voličov a prežierať naše peniaze. Blbi neschopní ale loajalni. Takých voličov potrebuju
A čo sa týka tvojho šetrenia tak vidno že si expert ako Kotlar Huliak Simkovicova Kamenicky Dlaha Sutaj aj s Estokom Machala…..( zoznam je pomerne dlhy)
To akože nejaký obyvateľ Bruselu nám vnútili elektroauta?
Nevieš vôbec ako funguje EU
Aj SK bola za. Bez čo i len jednej krajiny neprejdú smernice EU.
Takze ten tvoj Brusel sme aj my.
Milý Sutaj. Aj Estok. Prečo si spomenul šibenicu, ktorá nikomu nič nespraví? Dokonca to zrejme ani nie je trestne. Ale asi zámerne si nespomenul vraha z Teplárne alebo preškolený plot. To bo ozaj bezpečnostný problém. Ale ty ako správny smerak hovoríš čo chce preceda
Esteze vám Odorova vláda pripravila návrhy ako šetriť. A toľko sa smeraci navazaju do legálne úradníckej vlády.
kt povie že Bratislava je špinavá tak v živote nikde nebolnie je to Singapoore, to je fakt, ale od špinavého mesta má daleko
dokonca aj tí čo hovoria o predstaničnom námestí ako o špine, tak nikdy neboli
samozrejme, že sme si zničili väčšiu časť Starého mesta. Na druhej strane chod sa pozrieť na Kapitulskú. Také staré uličky boli aj vo Vydrici a Cukermandli. tu už pomôžu drobnoszi ako Plato Staomestská
Fenomen je Galeria na nábreží. Nechcená budova, kritizovaná, nenávidená. Ale po rekonštrukcii môžeme konštatova, že je nadčasová a mohla by prilákať turistov. žial madari nám ukradli väčšinu obrazov po 1918om, a naše vlády nemajú záujem o kultúru, takže sem dotiahnuť aspoň na čas Klimta Daliho Mira.....je scifi
No a tie nové budovy? Môžeš vidieť ako sa dá spraviť nábrežie pri Eurovei a ako pri River parku. Jedna časť plná, druhá prázdna. takže nejaký typ atrakcii by malô byť od River parku až po novú Vydricu (tam sa nebojím o turistov - vyzerá to zaujímavo a dobre aje to pod Hradom). Stačí tá lanovka a hned je tam viac ľudí
Milý náš kapitánko cenzorko normalizátorko -a tu naozaj nežijú žiadne menšiny?
a naozaj nemáme iné problémy ako RTVS a názov parlamentu?
Bratislave chýba viac muzei a ešte nejaké zábavné atrakcie
turista sa sem nepríde bicyklovať po inak nádhernom prostredí Lesoparku alebo okolo Moravy a Dunaja
Pre domácich začína byť atraktívnejšia, upravenejšia a volnočasové aktivity v prírode sú veľkým benefitom
ale pre turistov stačí jeden deň. zaujímavá prehliadka mesta a jeho impozantná historia. aktívni turisti nájdu výnimočné podniky na posedenie a zábavu.
silnou stránkou je to, že stále je v meste plno domácich. samozrejme piatky a soboty celý deň až do noci. v lete je Staré mesto fajn podvečer a suoer je atmosfera pri Eurovei
asi nechodíš do Starého mesta
radosť vládnuť národu, ktorý v prieskumoch vyjadruje túžbu žiť v totalite
len nerozmýšlať. len sa nenamáhať.
strana a lus sa o nás postará. načo sú nám volby! 4 článok naspäť do Ustavy. Slovo KSČ nahraďte Smerom 1 a 2 a SNS
robotnícka trieda zatočí s buržoáznou inteligenciou!
ty toho netušíš viac
PS darovala? to fakt?
vam dankovsom uz docusta zo Simecku hrabe
na druhej strane: ktokolvek by tie systemy daroval (dostali sme balik penazi z EU) tak by spravil dobre
Odporúčame