Rozumiem že teb3 stačí krčma desina pivo a lacná vodka. Drislak ako vrchol umenia.
Naco SND. Naco SNG. Naco umenie. Vám stačí plne brucho.
Rozumiem že teb3 stačí krčma desina pivo a lacná vodka. Drislak ako vrchol umenia.
Naco SND. Naco SNG. Naco umenie. Vám stačí plne brucho.
Nesmie meniť text. Áno?
Moja prvá hra bola Pokus o lietanie. Machata by ti vedel povedať ako niektorí upravili text
Odvtedy som bol v SND nepočetné veľa krát. A k odchýlkami textu ktoré reflektovali na situáciu bolo množstvo. Vsuvky. Prešmyčky. Krátka veta. Intonácia. Ini bardi to vedeli využiť aby nastavili zrkadlo režimu.
Obhajovať SNS vyžaduje nemožné. A to mat nižšie IQ ako ktorýkoľvek cllen SNS vrátane tých polofasistov čo si tam podvodnik kapitán nanominoval.
ja myslím, že starosta Kitsee už premýšla ako tú pani odtiaľ legálne poslať späť medzi svojich. na Slovensko.
kto ti povedal že to bude trestný čin? kotlár? alebo nejaký iný intelektuálny skvost od sns?
v SND si v živote nebol.
herečky a herci sú tu aj na to aby nastavili zrkadlo verejným činiteľom - služobníkom občanom.
a čo je minister? minister má slúžiť občanom. všetkým. alebo má inú funkciu?
niečo mi ušlo?
ako kostolný útočí na ženu?
bol si v divadle?
ja tam idem na najbližšie predstavenie, tak ti poviem. ale jedno je isté. na nikoho nútočí. to, že si z nej robí srandu je druhá vec. to patrí do divadla.
oktem toho najväčšiu srandu zo seba robia práve zástupcovia tejto psychopatickej strany. plochozemci, skúmači kovidu, výskumníci so základným vzdelaním a notorický klamár a podvodník spolu s bitkármi katolíckymi
vážená košpirátorka
vy ste uradníčka. nie majitelka SND
vy môžete akurát tak šuchať nožičkami v kúte a neotravovať normálnych ľudí
kúpila alebo....kto vie
ale ono je to tak, že zlodej fico sa nám chce mstiť. a martina z kitsee je súčasťou jeho pomsty. on vie že inteligentní a vzdelaní ľudia budú ťažko znášať primitivizmus na ministerských postoch.
našťastie, lebo na tých črepoch by sa hanbili jazdiť alebo s nimi bojovať
Vyzývam toho herca aby k tej sedláčke ani nešiel
Ona je uradnička a nie majitelka ministerstva a už vôbec nie SND
Luboš, ked od teba niečo chce nech ide do divadla
tak sa vraciame do roku 1969 kedy si ministri predvolávali hercov a zakazovali im hrať, lebo si z nich robia srandu
Lasica a Satinský sa v hroboch obracajú
sedlačka z Kitsee čo na ministrerstve kultúry nezvládne robiť ani vrátničku. a oni jej dali funkciu ministerky.
ahoj Martina. a ty máš čas vypisovať na diskusie?
Zelensky je na cudzom území? Asi nie. Že?
Zelnska okupuje Gruziu Moldavsko ?
Asi nie.
Potkan z kremla je fasista.
Morálne bahno. Lukasenko Dlaha Fico pelegrini Danko ….
Pelegrini má funkciu prezidenta. To je všetko. Pani Prezidentka bola Z.Čaputová.
Peter Pelegrini je len podržtaška R fica. Bez Fica by pelegrini neexistoval.
Odkedy je zmena pohlavia ideológia?
smeraci radšej zamrznú než by použili iný plyn ako sovietsky
čo na to tovaryšč Dlaga?
čo čakať od špinavých ruSSákov?
ale tu majú viac ako milión obdivovateľov. verbež
kolko saskárov je podozrivých obvinených obžalovaných odspdených
a kolko smerákov?
Odporúčame