vojnu vedie rUSSKO. stačí málo. russ musí prestať bojovať, stiahnuť sa na svoje územie a bude mier
kým to nespraví, tak každý normálny človek schvaluje obrannú vojnu Ukrajiny. a podporuje Ukrajinu aby vyhnala vojnovou cestou okupanta.
lebi iná cesta asi nie je možná.
aj smeráci vyprávajú o mieri a ja som si nevšimol jednu jedinú mierovú iniciatívu zo strany smeu k agresorovi a napadnutej krajine


