kultúra má byť slobdná
tak ako je slobodný divák a rozhodne sa ísť alebo neísť
zákon jasne vymedzuje čo sa smie a čo nie. aj v prezentácii.
neviem čo je ideologia LGBTI. nikto mi ju nevnucuje. nikto odo mňa nechce aby som nosil sukňu alebo sa zúčastňoval prajdu. nijak mi títo ľudia neuberajú na mojej slobode
aký kompromis odmietajú? oni nie sú ani náboženské združenie. ani politická strana. ako ľudia majú svoje požiadavky. a ja verím, že aj tento národ holubičí si raz uvedomí, že LGBTI nie je a nemôže byť ideologia kým si nezaložia stranu a nezačnú nám niečo vnucovať alebo nás obmedzovať v našich právach.
Michelko aj Šimkovičová sú nekultúrni a neschopní niečo riadiť. dôkazom toho je ich núčasť na premiérach divadelných hier, neúčasť na rozhovoroch s umelcami, neúčasť na vernisážach, vymenovanie svojej susedy za riaditeľku Bibiany, ničeenie plurality v RTVS


