všetko je nvyhnutné ked treba dať amnestie smeráckym mafianom
všetko je nvyhnutné ked treba dať amnestie smeráckym mafianom
Dat priestor v novinách tomuto kretenov môže len kreten.
SIS treba rozpustiť. Meciarovsko-ficovska mafia. Nič iné.
A teraz jej velí nitriansky boss Bodor.
A stačí tak malo. Aby Putin zmizol z cudzieho územia.
Ale pozitívne je že Slovensko u6 vyzbieralo skoro 900000€ na muníciu pre obrancov Ukrajiny. Snáď to pomôže vyhnať okupantov aby bol mier.
Akákoľvek chvála tarabu je postavená na hlavu. Možno konštatovať. Ale nie chváliť tohto populistockeho sedlaka
Sutajovi môže tlieskať len Sutaj. Takého sedlaka arogantného len tak ľahko nenájdeš. Smeracka podrztaska.
Apropos. Mimovladky sú strazcovia demokracie. Sú to občianske spolky. Čo t na nich vadí?
politika očierňovať?
novinár je zrkadlo politika
vdaka novinárom žiješ v slobode. ale to ti asi vadí
a Forro? ved Pele mu slubil začiatok autonomie, vyučbu slovenčiny ako cudzieho jazyka...tak snad aj orbanovec dostane funkciu o poržtašku
treba prestať dotovať vlaky zadarmo, paušálne 13 dochodky energie....
ale Simkovicova tazko nieco vymysli aby si tu orban nebudoval zazemie
ale Pelle im už slúbil používanie a učenie jazyka vo vačšej miere, možnosť používať felvidek namiesto slovenska a diskusia o autonomii...
tam s nebude správať jak chrapúň. nenazve ich prascami. nebude im spievať rež a rubaj do krve. nebude im vykrikovať ako im kradnú eurofondy. nebude nadávať Bruselu
pekne sa im vopchá do zadočku a vysvetlí že tie reči sú len pre jeho tupých voličov
a zdvihne ruku za všetko
Každé euro je dobre. Kazda gulka ktorá nájde ruského okupanta je dobrá.
hlas a pele je smer
uz si to uvedom
rodina pcolinskych, kuffovcov, roskovych, sutaj estok tomas, gluck - sedlaci z valalov sa dostali k valovom
a tak sa aj spravaju
zemepani boli vacsinou inteligentni a vzdelani
kuffa je obycajny sedlak (pozor, nie sedliak) arogantny, ktory si mysli ze ked moze vsetko v rodnom valale (aj bit susedov) tak to iste moze robit aj v ramci slovenska
dnes na vybore sa spraval jak hulvat voci zene. sedlak a chrapun
slovenske zbrojovky poredavaju municiu. je to v poriadku? stat totiz musi davat licenciu na vyvoz municie. a stat ju dal.
taklze ano Slovensko sa zbierkou pripojilo
lebo Slovensko dodava municiu okupovanej Ukrajine aj cez vladu SR
vyborna iniciativa
uz som sa pripojil.
nie. kazdy normalny clovek vie ze pravidla treba dodrziavat. alebo nie?
potom to znamena ze mozme jazdit stvorkolkou tam kde bitkar kuffa. a vrtulnikom mozme prelietat tam kde arogantny sedlak kuffa.
tak?
Kamenicky je podrztaska jak vsetci. Immidw o amnestie a kradnutie
Kalinak bude stavat nemocnicu v Presove. Vojensku.
A taktoez treba zvysit odvody obeznym alkoholikom a fajciarom. Led sa nielto nestara o svoje zdravie tak měoze mat talu sluzbu ako ten co sa stara
Alebo ti co sa budu o ziby odmalicka starat
Alebo ti ktori budu normalne pracovat a zarobia si
Na slovensku neziju len zlodeji smeraci
Odporúčame