Lekári verzus sestry? Čo urobí Dolinková?
Mne sa vcelku pozdával práve ten patológ. Ale tam to chce asi mazaera zo súkromného sektoru. Lenže toho zdolajú poslanci ktorí radšej odtezu ľuďom nohu ako keby mu mali schváliť liek( tak nejak je to s interupciou). Ešte sa mi pozdáva Szalai. Ale to by musela mat koalícia ústavnú väčšinu.
Čo je to za stat ktorý nie je schppopny postaviť univerzitnú nemocnicu 21 storočia. Veď v tých dnešných budovách sa nemôže cítiť dobre nikto. A v takých podmienkach vychovaavme doktorov a sestry? Veď tu mnohokrát nejde o plat. Ale o systém. A zas sme pri poslancoch. A ich voličoch ktorí si fakt myslia že zdravotnictvo je zadarmo.