s normalnymi ludmi si začal ty
neberiem názor tomu majiteľovi, ale kritické myslenie by mohol mať
s normalnymi ludmi si začal ty
neberiem názor tomu majiteľovi, ale kritické myslenie by mohol mať
vasil Dlaha by napísal pozývacích listov aj desať
samozrejme národ kresťanský
Tak to my národ kresťanskí sme asi najlepší tenisti
a čo by tu súdruhovia okupanti robili, v tej zlej liberálnodemokratickej Europe?
tak s týmto názorom je mi jasné že budeš voliť KSS v hocijakej podobe a zopakuješ február
ak by boli mestá a obce lepšie financované
ak by bolo celé školstvo lepšie financované
ak by bola železničná doprava lepšie financovaná
ak by bola lepšie NDS financovaná
....
a takto môžme pokračovať. ak máš vysokú školu tak by si mal vedieť o čom rozprávam.
ved toto. chodíte k nám nabalení paštekami a zabíjačkami na týždňovky a zaberáte parkovacie miesta.
tak sme sa inšpirovali inými kultúrnymi mestami v Europe
neboj. naučíme vás poriadku
mňa ano. a pripadám si normálny. prečo by som mal podporovať nejakého pošuka
aj Adi sluboval že po sudetoch nebude mať žiadnu požiadavku
s jedlom rastie chuť
úspech ruských okupantov na Ukrajine by znamenalo ohrozenie civilizovanej a demokratickej Europy. Teda aj nás.
samozrejme ty by si ich vítal sovietskymi vlajkami. to nám je jasné. kolaboranti vždy boli aj budú.
u nás v Bratislave máme našťastie aj iné predajne. Chápem že v menších mestách musia prekusnúť odpor a ísť k tomu dementovi
a to chcú študovať tu? v tej hnusnej liberálnej Europe? v krajine kde je sloboda a demokracia?
tak to nie sudruhovia. máte dve možnosti
- požiadať o politický azyl
- obrátiť sa na Irán, Severnú Koreu, Bielorusko
smutné je, že mu neklesli tržby
každopádne je to tupé pako a ja ani moje dospelé deti tam nenakupujeme
neviem kto je lud slovenska
lud sa má možnosť vyjadriť vo volbách. či vláda fašistov a zlodejov, alebo perspektíva a rozumné vládnutie. nie sluby a zadarmo
matovič je psychopat a vie že on nemôže byť v žiadnej koalicii
skus najprv použiť kritické myslenie
matovič ke psychopat, ale: bol tu 3 roky. 1 rok kovid na celom svete
Fico vedel stav zdravotníctva už pred 15 rokmi.
neviem kde sa to deje okrem tvojej a kufovej hlavy
jeden priklad kde a ako sa tak u nas deje.
navýšiť študentov? a máš priestory? máš učiteľov?
a čo tak zistiť prečo mladí ľudia a lekári odchádzajú do cudziny?
Doktori nie sú. Už pred 15 rokmi bolo jasne kam smeruje zdravotnictvo. Ale JUDr Fico a kpt Danko mali iné priority. Bodora.
Takze obľúbený skladateľ Adiho.
Tak ako tupá tabaková nebola v zobote v DPOH tak ty si nepočul Wagnera. Ale láska k Adimu nepusti. Že ?
Odporúčame