kazde mesto napise peticiu, ze ich nechce. a co potom?
doteraz sme nepmohli Talianom ani Spanielom ani Grekom
vidime ze Orban nevie ustrazit 170 km hranicu
My 670 km
ale sme chytri jak radia ked radime E, F, GR ako maju strazit more
kaqzdemu kraju treba dat prostriedky na zriadenie docasnych stredisk pre migrantov. a kraje nech si ich zriuadia kde chcu. budu sa mat kde najest napit osprachovat a vyspat. a mozu ist dalej


