konečne dobré rozhodnutie
Nebola to hvezdáreň ale "len"planetárium. možno ho je treba, ale pre kolko ľudí.
Plato Staromestská aspoň čiastočne zakryje jazvu Bratislavy a prepojí Staré mesto s Podhradím a Hradom. Budú ho využívať návštevníci Bratislavy ale aj obyvatelia Bratislavy ktorí chodia do Starého mesta
Bratislava za posledné roky naozaj opeknela a koncepcia ide dobrým smerom


