to tak býva, keď dnesšná diplomacia spočíva v pozastavení spolupráce, ultimátach, vyhrážkach a direktívnom požadovaní nápravy... na to je už v tomto štádiu neskoro... myslím že diplomacia by mala spočívať v pokojnom, aj ke´d určite obmedzenom a kontrolovanom pokračovaní podpory aj akože spolupráce, a popritom v sondovaní slabých miest a tichej podpore opozície? s udržiavaním neustáleho kontaktu, aby bolo zrejmé kedy sa pokúsiť o zmenu situácie? myslím že tak sa robí diplomacia...


