vám e-be? toho chlapca pred ten domm niekto doviezol a niekto ho celú dobu sledoval, za chlapca aj tak nesu zodpovednosť rodicia, a toto je ta bezbreha falos PS, ktoré keby to bolo naopak, tak vrieska až sa hory zelenaju... nikdy som nebol fanusik smerostrany, ale prave takymto pristupom nahanate volicov neexistujuceho stredu do naruče smerostrany


