Máme najdrahší plyn v regióne. „Nervózny“ Fico vládol 15 rokov a dnes sa tvári prekvapene, tvrdí PS
a čomu pán štefunko nerozumie? sme na konci plynovodov, budeme platiť najviac tranzitných poplatkov. pokial máme podporovať spoločné kroky, mali by sme byť podporení zase my... to je rovnaké ako keď v spoločenstve bytov hradia všetci rovnaké príspevky, ale tí na najvyššom poschodí chcú výťah, kým tí na prízemí nevidia dovod prečo by ho mali spolufinancovať. či oprava strechy, ktorú presadzuje horné poschodie, kým tým dolu je to jedno, voda tam aj tak nedotečie... a napriek tomu musia ísť ruka v ruke solidárne spolu... celá únia je funkčná tak na 40%... ked chce robit jedntnú politiku a vystupovať ako jednotný subjekt, mala by robiť aj spoločné nákupy a vstupy smerom dovnútra... to by jej dalo uplne inu politicku aj obchodnú silu... to však nie je a ani nikdy nebude možné, lebo 27 politických vedení by utrelo hubu a došlo by o výhodu ktoré plynú z vedenia krajiny... takže je to taký krívajúci mačkopes, i ked mnohé pozitíva sa jej nedajú zobrať...