ale tuším sa zabúda na to, že s podobným prípadom návratu veteránov s postrauma syndromom bude konfrontovana aj ukrajina, ktorá ma nabehnute ku vstupu do EU a s ktorou ma EU bezvizový styk... Takže sa je na čo tešiť, kedže je pravdepodobné, že k nam donesu nove roky devatdesiate a novú uroveň kriminality (hlavne nasilnej)... tým proti nim nič nemám, len predikujem, čo sa vysoko pravdepodobne stane

