Vo Veľkom Šariši došlo k tragickému požiaru. Zomreli štyri deti a jedna dospelá osoba
netrep, hlupák... štát žije z našich peňazí, skladáme sa všetci... samozrejme že je to smutný príbeh, ale marginalizovaná rómska komunita sa marginalizovala sama... dnes si nenájde prácu len hotenton a ten, čo ju nechce, čo je väčšinou aj prípad romskej komunity... a ak ju oni nechcú, prečo by som ich mal ja živiť svojou prácou ?? a pre tých čo majú záujem ich živiť, treba zriadiť samostatný účet a nezaťažovať ostatných