rusi sa od začiatku 20.storočia krutia stale dokola a používajú rovnaké utužovacie metódy, tak smerom von ako aj do vlastných radov... stačí sa pozrieť na ich históriu, tie mentálne pochody sa opakujú každú druhú generáciu... dosť katastrofa... keby nemali suroviny (vratane černozeme, ktorá dáva polnoplodiny), ktorých exportom historicky plnia štátnu pokladnicu, tak budú mať životnú úroveň na úrovni afriky (logicky všetci schopní ludia by sa im bez financií či krutovlády rozutekali)...


