Pásmo Gazy čaká obnova, arabské štáty schválili egyptský plán. Sísí odmieta vysídľovanie Palestínčanov podľa Trumpa
tak "arabski lidri opat vyzvali medzinarodne spoločenstvo aby zacalo posielat peniaze do zriadeneho fondu na obnovu palestiny"... paráda, dakujeme vam za tuto moznosť, ale osobne na nu kašlem, a dufam že vacsina sveta takisto... gaza bola krasne vybudovana za peniaze ktore boli do nej naliate do 2006 velkou vacsinou z izraela... a ze teraz vyzera ako vyzera je robota samotných gazanov a iich sposobu zivota a vztahov voci zvysku sveta... je zaujimave, že žiaden zo susedných bratských islamských národov nechce ani počuť o tom, že by časť z týchto neprisposobivých a nie dobrých ludí aspoň dočasne prichýlil... všetci budu radsšj len posielat pomoc a pomáhať cez hranice, al nič viac s nimi mať nechcú... asi vedia prečo...