problém je kto by nahradil terajšiu verchušku ?... a ak niekto povie že terajšia opozícia, tak nie je svojprávny... tí sú na tom ešte horšie, každý ide svojim smerom, s ešte väčšou neschopnosťou ustúpiť zo svojich pozícii v prospech skupiny... veľká väčšina z nich už počas minulej vlády ukázala čo dokáže, a progresívny líder nedokáže nič z titulu absencie prirodzenej autority... takže to bude zo zlého do ešte horšieho - a to nie som ani ficovolič ani dezolát ani fanúšik nikoho z terajších mocipánov... len mám obavy z budúcnosti Slovenska ktoré sa už nachádza v zadnici európy ktorá sa už sama nachádza v prdeli sveta... pričom terajšie bruselvedenie ju zatláča čoraz hlbšie a hlbšie...

